Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek/tehetek hogy...

Mit tegyek/tehetek hogy kifizessenek? Egy hete vettek fel de nem jelentettek be se szerződést nem adtak. Holnap felmondok. A többi lent.

Figyelt kérdés

Felmondok holnap mert nincs az a pénz amiert a főnök undok viselkedeset eltűrném. (Okként megemlítem: jobban fizető munkahelyet találtam)


A szerződésről amikor szó esett halogatta holnapra.

Nagyon nagy szükségük lenne /lett volna rám azért hittem neki. (Holnap adnának az aláirt szerződest de en inkabb hagyom őket)


Ma adták tudtomra hogy KÉZBE adnának a fizetést minden hónap 10én.

Ha felmondok es azt hazudják hogy 10.dikén majd kifizetnek, ugyse fognak kifizetni.

És főleg az a probléma hogy nincs kedvem majd a penzem utan járkálni, mert ha megyek (majd 10én) de mégse adják ide az rosszul esne.


Mit tegyek hogy ezt elkerüljem -a pénzem után való járkálást es kifizessek a munkabérem ?



Tanultam a hibámból.. :(

Vkinek vmi ötlete.. ? hogy beszedjem a penzt ami nekem jár !


2017. jan. 26. 17:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ugy értem szeretném ha holnap kifizetnének. De ha holnap nem teszik ugyis ossze vissza fognak hazudozni.

Vmi munkavédelemi törvény nem áll ilyenkor mellettem?

2017. jan. 26. 18:01
 2/13 A kérdező kommentje:

Ma amikor a munkaszerződésről szó volt elkezdett kiabalni hogy az az ö dolga meg hasonlók. Hiába mondtam hogy engem is erint stb..

csak jobban hisztizett vegul es persze holnap..

2017. jan. 26. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs szerződés, nincs törvényes jogod. Nem vagy bejelentve sem ahogy írod. Holnap ha nem fizet, irány hazafelé. Semmi kötelezettséged.
2017. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jo de ha azt mondja hogy este fizet es átver?

Akkor dolgoztam megint 1napot neki pluszba.

2017. jan. 26. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Vársz estig, 1 nap már ide vagy oda...de sztem nem fog fizetni.
2017. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor elcs@sztem 1ujabb napot, ö pedig röhög a markába.
2017. jan. 26. 18:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem szeretném .. vmi más?
2017. jan. 26. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kollégák milyenek, mit mondanak? Őket rendesen fizeti? Régóta ott vannak, vagy állandóan újak jönnek? Ők be vannak jelentve? Holnap minél több infót tudj meg tőlük, ha még nem tudod.


Lehet, hogy meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy egy hetet ingyen dolgoztál.

2017. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a beszélgetést a mobiloddal.
2017. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8 vagyok.


Szóval gyűjtsd be az infókat, majd mondd neki, hogy nem örülnél neki ha az illetékes hatóságokhoz kellene fordulnod, szeretnéd ezt minél egyszerűbben lezárni. Csak keményen. Neked nincs okod szégyellni magad, neki van.


(Ha ez megnyugtat pályakezdő koromban nekem is volt szerencsém egy ilyen alakhoz. 10 évvel ezelőtt volt és a mai napig adósom 40e forinttal. Tanulópénz...)

2017. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!