Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek/tehetek hogy...

Mit tegyek/tehetek hogy kifizessenek? Egy hete vettek fel de nem jelentettek be se szerződést nem adtak. Holnap felmondok. A többi lent.

Figyelt kérdés

Felmondok holnap mert nincs az a pénz amiert a főnök undok viselkedeset eltűrném. (Okként megemlítem: jobban fizető munkahelyet találtam)


A szerződésről amikor szó esett halogatta holnapra.

Nagyon nagy szükségük lenne /lett volna rám azért hittem neki. (Holnap adnának az aláirt szerződest de en inkabb hagyom őket)


Ma adták tudtomra hogy KÉZBE adnának a fizetést minden hónap 10én.

Ha felmondok es azt hazudják hogy 10.dikén majd kifizetnek, ugyse fognak kifizetni.

És főleg az a probléma hogy nincs kedvem majd a penzem utan járkálni, mert ha megyek (majd 10én) de mégse adják ide az rosszul esne.


Mit tegyek hogy ezt elkerüljem -a pénzem után való járkálást es kifizessek a munkabérem ?



Tanultam a hibámból.. :(

Vkinek vmi ötlete.. ? hogy beszedjem a penzt ami nekem jár !


2017. jan. 26. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolso: pl.milyen illetekes hatósaghoz fordulhatnek?

Nem azert h megtegyem de megemlitem ha oda fajul a helyzet.

Mar beszeltem ezzel kapcsolatban de "majd este raer" szoveg..

2017. jan. 27. 10:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Pl. a navnak lehet jelenteni, hogy feketén foglalkoztat. Vagy a munkaügyi hivatalnak.

Nem csináltam még ilyet, szóval nem tudom pontosan, de azért érdemes jól utánajárni előtte, mert téged is megbűntethenek állítólag, bár szerintem ez nem igazságos, mert nem rajtad múlt.


No és mi lett a mai nap vége?

2017. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem akartak kifizetni ahogy gondoltam. De kiharcoltam valamennyit. Ez van..
2017. febr. 9. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!