Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig fizetik a TB-t a...

Mennyi ideig fizetik a TB-t a regisztrált álláskeresőknek?

Figyelt kérdés
Ez is csak 3hónapig jár, mint a segély, vagy addig, amíg fennáll a viszony?

2017. jan. 31. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

nekem a papíron amit kiküldtek miután megigényeltem a járási hivatalban, akkor egy év van ráírva az igényléstől számítva...

ha kapsz segélyt vagy járulékot akkor még fizetik automatikusan, de ha már ezek sem járnak, akkor igényeld meg. :P

2017. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Utána az önkormányzatnál lehet kérni 1 évre mindig, ha megkapod. Többször is lehet.
2017. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ügyintéző azt mondta csak addig jár, amíg a járadék. És hogy a 3. haviért be is kell menni személyesen, különben nem utalják.
2017. febr. 1. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha már nem jár, nem tudom az az ügyintéző mit ért félre, de ugyanebben vagyok. Mivel csak akkor vagy jogosult akár fogászatra vagy általános ellátásra ha tb fizetve van, így. miután nincs jövedelem után fizetve, így neked kéne.... de mivel nincs miből, mert nincs jövedelmed, meg lehet igényelni a járási hivatalnál ki kell tölteni négy papírt és elbírálják pár napra rá.... és kiküldenek egy papírt, amire le van írva, hogy egy évig jogosult vagy ellátásokra.... vagy valahogy fizeted magad után mégis....
2017. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul tudja az ügyintéző? Vagy csak nem akarja megmondani? Elérhető a neten valahol ez az információ vagy papírok, amiket mondasz.
2017. febr. 1. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik ügyintézőnél voltál? Mert ezt nem a Munkaügyi Központban kell intézni.
2017. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felreinformalt... gondolom nem direkt...! Jarasi hivatal ha mar seg4ly sem jar!

Segelyhez azaz 22800 fthoz 1 teljes ev munkanelkuliseg kell hogy kapj!

Nemtom ezt kifejteni jobban

2017. febr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, mindenki mást mond, ennek így semmi értelme. A 3.havi járadékot meg kiutalták.
2017. febr. 2. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
figyi nekem így kellett... régen a járási hivatal előtt pár éve még a sgélyt is az önkormányzattól kellett kérni, de ezt is már a járási hivatalra tették át. Én ezt csináltam a tb-vel kapcsolatban... és akkor nyílván így is kell... de ha dolgozol majd, akkor ha ezt megkaptad ugyanúgy egy papír alapon ezt vissza kell mondatni, hogy ne két felől legyen fizetve a tb-d.
2017. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!