Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Európán belül hová érdemes...

Európán belül hová érdemes dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Nagy álmom az spanyol de állítólag ott nagyon nehéz munkát találni. Angliába semmiképpen nem mennék az időjárás miatt, egyszerűen utálom az esőt is meg a hideget is.
2017. febr. 1. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemetorszagba, ha beszelsz nemetul es ertesz is valamihez. Norvegiaba, ha beszelsz norvegul ES van valami hianyszakmad. Ausztriaba, ha segedmunkanal bonyolultabbat nem tudsz elvegezni.
2017. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Angliában hideg? Most is 10 fok volt és süt a nap. Esik gyakran, ez igaz, de dolgozni akarsz, vagy várost nétnizni, nyaralgatni? Pénz biztos, hogy itt van, Spanyolországban...háát... nyaraltam ott. Nincs pénz, nincs munka. Esetleg szezonális.
2017. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A heten mindenki spanyolorszagban akar munkat vallalni??Pont ott ahol az egyik legnagyobb a munkanelkuliseg az eu-n belul.....
2017. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem honnan jött ez az: Anglia hideg. Anglia csapadékos tény. De az óceán hűtő-fűtő hatása miatt sose túl hideg, sose túl meleg.
2017. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Spanyolországban magas a munkanélküliség nem jelenti azt, hogy képtelenség munkát kapni. Kérdező, a dolog úgy működik, hogy az embernek van valamilyen szaktudása, ami alapján el lehet indulni, és az internetnek hála bármilyen országban tudsz böngészni álláshirdetéseket. Ha Spanyolország az álom, akkor nyilván elsősorban ott. Sőt, ha találsz egy megfelelő állást, akár azonnal jelentkezhetsz is otthonról, és szimplán kiutazol az állásinterjúra ha behívnak, ez a mai világban, Európán belül egyáltalán nem számít különlegesnek, és anyagilag sem olyan megterhelő, pláne ha befektetésnek fogod fel.
2017. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván oda amelyik ország nyelvét beszéled, vagy vannak kapcsolataid, barát, rokon.

Én Ausztriában vagyok és segédmunkánál magasabb szint amit csinálok, szóval az 1# jó nagy baromságot ír.

2017. febr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Áh, tehát az Egyesült Királysággal a legnagyobb bajod az, hogy "hideg meg eső" van, értjük :D Hát, ha neked ilyen problémáid vannak, akkor inkább sehova ne utazz, maradj a 9. emeleti panelban, ott nem esik az eső. Ne is zavarjon amúgy, hogy mivel szigetország, ezért a mérvadó éfhajlati trend az óceáni, ami igazából kiegyenlítettebb, mint a kontinentális. Példának okárt Londonban most (hajnali fék kettőkor) 11°C van, Budapesten pedig 2. Te még a mosogatáshoz is kevés vagy kinn, kedves kérdező... :(
2017. febr. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt abból következtetted le, hogy nem szeretem a szar időt? A panellakokat pedig rühellem.. Falusi vagyok:P

Ha az ember dolgozni megy akkor nem csak a pénzt veszi figyelembe hanem a körülményeket ez pedig egyéni, hiszen mindenki mást szeret de azért köszi az értelmes választ.

2017. febr. 2. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!