Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen szakmát lenne érdemes...

Milyen szakmát lenne érdemes tanulnom lányként/ nőként :D, amivel külföldön is el tudok helyezkedni és nem egy gyárban, vagy hasonló szinten kell sokáig dolgozni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok érettségivel és okj-s ügyintéző titkár végzettséggel rendelkezem, érdekelne más szakma is, főként valami kreatív, a lényeg, hogy elkezdek angolul tanulni és szeretnék kimenni az Egyesült Királyságba. Érdekel a műkörmözés, mert szép és kreatív, és jó lenne ismeretséget is szerezni. Viszont azt olvastam, az angolok igénytelenek, és igényük sincs ilyen szolgáltatásra.


Illetve még annyi, hogy tényleg jobban érvényesülnek akiknek diplomájuk van? Mert párom szeretne CNC gépkezelőként tanulni és velem jönni. Erre van kereslet UK-ben?


Szívesen fogadnék tanácsot, ötletet.


2015. febr. 24. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges az OKJ,max kinevetik. Nem nagyon ér semmit. A CNC viszont jó, azt nagyon sok országban/helyen keresik és elég jól meg is fizetik.
2015. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát akkor azzal nem fogok érni semmit, eltehetem a szekrénybe az OKJ-s bizonyítványomat :D
2015. febr. 24. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jó és ért hozzá, a CNC jól fog pénzt hozni. Az hülyeség hogy az angolok igénytelenek és nem műkörmöznek.. Ez egyénfüggő. De nekem a párom 30 fontért lakkoztatja a körmét, havonta van hogy kétszer.


Már elég öreg vagy, szóval nem igen tudod megcsinálni, de egyébként a pénzügy számvitellel jól lehet keresni. Á, de mindegy ebből már kicsúsztál.


Úgyhogy inkább valami jó szakmát találj magadnak, amiben jó is vagy. De tapasztalat nélkül nem fogsz tudni kint sem elhelyezkedni. És a nyelvet nagyon kell tudnod.

2015. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!