Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélkülinél regisztrált...

Munkanélkülinél regisztrált vagyok. Kapok támogatást. Kiközvetítettek egy munkahelyre de nem tetszik. Ha nem fogadom el megszünik a tamogatásom?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szerinted?
2017. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy mit lehet tenni?
2017. febr. 7. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
elfogadni a munkát.
2017. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megszűnik. Kivéve, ha a munkáltató megindokolja, hogy miért nem akar téged alkalmazni.

De ha te hagyod ott a lehetőséget, akkor úszott a támogatás.

2017. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon remélem hogy megszűnik.
2017. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

"de nem tetszik"

Nos, nem véletlenül hívják úgy, hogy álláskeresési támogatás.

Lehet, nem egy álommunka, de egy lépés a munka világa felé, ahonnan aztán majd könnyebben elmehetsz egy jobb helyre.

A "segély" csak 3 hónapig jár, utána munkanélküliként számtalan életrajzot küldözgethetsz, visszajelzés nélkül dobják ki, az önbizalmad egyre romlik, azt hiszed, Veled van a baj, egyre nehezebb lesz elhelyezkedned. Már ha akarsz, egyáltalán...

Nem tudom, milyen munkára közvetítettek ki, de még ha közfoglalkoztatásra, akkor is kb. 50 ezer ft, minimálbér nettó 80 körül (94 azt hiszem) a garantált bérminimum meg nettó 107.

Ha Neked ilyen jól megy, hogy erre nincs szükséged, akkor szerintem a munkanélküli segélyre sem :-)

2017. febr. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ohh, most látom, nagyon reggel volt még és elütöttem a számot: helyesen "minimálbér nettó 80 körül (84 azt hiszem)"
2017. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!