Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik 80-90 ezer, ESETLEG 100...

Akik 80-90 ezer, ESETLEG 100 ezer körüli fizetésekért dolgoznak, nah azok miért nem koldulnak/kéregetnek (ahogy tetszik) inkább? Sokkal többet lehet úgy keresni.

Figyelt kérdés

Szóval én úgy tudom, mindenki pénzért dolgozik kizárólag. Azért szokás elmenni dolgozni, mert kell otthon, kaja, család, nyaralás, mittomén. És ugye nyilván minél több pénz jön be havonta, annál jobb. De akik ennyit kerestek, miért dolgoztok?


Nah én korábban dolgoztam jó pár helyen. Volt gyár, hostess, gyros-os, szórólapos és baromira elegem lett a nyomorult 500 forintos, vagy hasonló megalázó órabérekből és nyamvadt 100 körüli fizetésekből.


Nah és kipróbáltam a koldulást. 2500 körül van az órabérem.... A havi bevételemet inkább le se írom..


Egyszerűen elképesztő, hogy Magyarországon sokkal jobban megéri koldulni, mint dolgozni. 5-ször annyit lehet keresni körülbelül. Azt is megbántam komolyan mondom, hogy valaha is dolgoztam! Ráadásul diplomásoktól, meg egyéb tanult emberektől is csak azt hallom, hogy vergődnek. Van sok ilyen az ismeretségi körömben.... :(


Egyébként mikor például szórólaposként dolgoztam, baromira le voltam nézve... Szóval még csak nem is égőbb a koldulás és sokkal többet hoz. Nem csodálom, hogy ilyen sok kéregető van. Jobban megéri egyszerűen, mint dolgozni...



2016. júl. 11. 15:35
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ráadásul tönkre sem megy az ember egészsége, mint valami vacak gyárban, vagy mittomén.... És 5-6-szor is többet lehet keresni.
2016. júl. 11. 15:36
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Ez most komoly?
2016. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. :( Ez tök komoly. Próbáld ki te is, ha nem hiszed!
2016. júl. 11. 15:41
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenkinek fér rá a pofájára, hogy más tartsa el.
2016. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
tudod, a többség még a mai világban is inkább él szerényen, mint pofátlanul kéregessen. igénytelen, alja ember vagy, semmi több.
2016. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
ha mindenki koldulna, nem lenne aki pénzt adjon neked/nektek.
2016. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak azok menjenek el koldulni mostantól, akik ilyen baromi keveset keresnek. És akkor majd átalakul szépen a fizetésrendszer. Mert a legtöbb főnök bizony simán tudna jobb fizetéseket osztogatni, csak minek, ha így is talál bőven munkaerőt, aki dolgozik a keze alatt. Ha ez nem így lenne, kénytelen lenne jobb fizetéseket kínálni.
2016. júl. 11. 16:14
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Én azt nem értem, hogy az ilyen fa*fej hőbörgő megmondóemberek miért nem vállalkoznak, ha szerintetek olyan könnyű kitermelni a béreket? Na miért nem?


Akkor meg pofád befogod!

2016. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Burgerfogató tesód nyakán élősködsz + kapod a segélyt + koldulsz... Jó neked :)
2016. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Jó, hát gyros-osban a főnökömnek 2 autója volt, meg kertesháza, meg évente többször járt nyaralni. Bőven adhatott volna jobb fizetést 500 forintos órabérnél...


Meg volt például Coca Cola gyár.... Nah az meg had ne mondjam, hogy milyen simán kitudna termelni jobb fizetéseket.........


Nah ebből lett elegem de krvára kibszottul....

2016. júl. 11. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!