Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg van bármiféle pályake...

Jelenleg van bármiféle pályakezdő támogatás?

Figyelt kérdés
Informatikai rendszergazdaként végeztem, (2 éves OKJ képzés + hálózat kiépítés (cisco)). Viszont jelenleg műtét utáni pihenőmet töltöm, ami nem épp jövedelmező. :D Ezért is gondoltam erre hogy van e valami támogatás pályakezdőként, mert így azért hamarabb felvennének és alkalmaznának még akkor is ha néha el kell járnom tornára. Támogatással másképp állnának hozzám.És ha van ilyen hogy is működik valójában?

2017. febr. 8. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Hat pajtas, ha pont ezzel a szakmaval nem talalsz melot, akkor neked nemhogy tamogatas nem jar, hanem a Tajgetoszra kene felmasznod.


Senkit sem erdekel hogy te mutet utan 'pihensz', tappenzt kapsz (ha kapsz, mert mondjuk befizettel mar valamit a TB kasszaba), de amugy... miert jarna neked tamogatas? Kipihened magadat, melot keresel, munkaba allsz. Ha erdekel, tudok mutatni par oldalt, ahol lepkehaloval fogdossak az IT uzemeltetoket.

2017. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyáron vizsgáztam le belőle. Nyáron diák melóztam. Nem annyira rég volt a műtétem. Nem kapok most egy forintot sem. És egyébként olvastam már ilyen pályakezdő támogatásról. És arra értettem hogy egy héten kétszer eljárok tornára, szerintem ez senkinek nem tetszene már kezdésnek. Viszont ha lenne támogatás egyből másképp állnának az emberhez.
2017. febr. 8. 21:35
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
ne mások adóján élősködj. miét kéne támogatás?
2017. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem később ugyan úgy adózni fogok mint te vagy bárki más. És azért mert 1-2 hónapig még tornára kell járnom mint azt már leírtam 2x is. És szerinted van olyan aki alkalmazna úgy hogy egy héten 2 napot be sem tudok járni, vagy esetleg jóval később? Ugyan már.
2017. febr. 8. 21:59
 5/15 A kérdező kommentje:
És egyébként is ezt a támogatást a munkáltató kapná amelyből egy rész összeget kapnék meg. Legalábbis ilyesmit olvastam.
2017. febr. 8. 22:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltató kap valamicske adókedvezményt: te semmit.
2017. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem irtad a korodat de a friss végzettség miatt gondolom 25 év alatt vagy, igy ha munkaügyi regisztrálsz es onnan vesz ki a munkáltató akkor 3 hónapig kap támogatást utánad, és nem kell tovább foglalkoztatnia vagy ezt megtoldja további 6 hónap támogatás igényléssel és akkor 3 hónapot kell még azon felül tovább foglalkoztatnia. Igy egy évből 9 hónapra támogatást tud igénybe venni utánad.
2017. febr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

" egy héten kétszer eljárok tornára, "


Csak szólok, hogy gyógytornát lehet kérni ,munkaidő utáni időpontra is: nyugodtan kérdezd meg. Nem egy ismerősöm jár fizikoterápiára, gyógytornára munka mellett.

nem akarásnak nyögés a vége: ha megmondod a munkáltatódnak, hogy tornára kell járnod és pl. hamarabb bemész, később jössz el, akkor szerintem simán úgy is megoldható. nem kell előre fantáziálni, kifogásokat gyártani :-) Meg kell próbálni - ilyen egyszerű :-)

2017. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
IGazából erre voltam kíváncsi Bak Norbert! Szóval köszönöm szépen a válaszod. És nincs délutáni időpont, ha lenne nem reggel járnék. Persze van délutáni időpont amit magán tornának hívnak ami annyiból jönne ki hogy a kis kezdő fizetést oda is adhatom érte.
2017. febr. 9. 14:54
 10/15 A kérdező kommentje:
Illetve nem hosszan szeretnék ebben gondolkodni. Más terveim vannak. Ez csak ideiglenes állapot lenne.
2017. febr. 9. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!