Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg van bármiféle pályake...

Jelenleg van bármiféle pályakezdő támogatás?

Figyelt kérdés
Informatikai rendszergazdaként végeztem, (2 éves OKJ képzés + hálózat kiépítés (cisco)). Viszont jelenleg műtét utáni pihenőmet töltöm, ami nem épp jövedelmező. :D Ezért is gondoltam erre hogy van e valami támogatás pályakezdőként, mert így azért hamarabb felvennének és alkalmaznának még akkor is ha néha el kell járnom tornára. Támogatással másképp állnának hozzám.És ha van ilyen hogy is működik valójában?

2017. febr. 8. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem hiszem, hogy túlságosan kapkodnának a munkáltatók... Persze jól jön nekik a fizetési könnyítés, csak rengeteg papírmunka és már nem egyszer olvastam, hogy mivel 3 hónap a próbaidő, a munkavállaló gondolt egyet és felmondott - a cég meg kapálózhatott a támogatás "jogtalansága", visszafizetése miatt.

A legfrissebb példa (na jó, csak hasonló) pl itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2017. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Frász, frász és megint frász - ezt jól benéztem - ugyanaz a kérdező... :-(
2017. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy mégsem? Most már nem tudom... Bocsi, gyerekek, belezavarodtam :D
2017. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
norbikát megint letiltották és visszaregisztrált.
2017. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazából már én zavarodtam bele. Én nem dolgoztam sehol.
2017. febr. 9. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!