Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angoltanárként és 2 másik...

Angoltanárként és 2 másik nyelv felsőfokú ismeretével mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy imádok tanítani, ezért is jöttem erre a szakra, de a 120 ezer forintos kezdő fizetés nem vonz. Jelenleg nyelvsuliban tanítok, ez az egyik opció, amit szívesen csinálnék a jövőben is. Viszont szívesen meghallgatnék más ötleteket is, hogy milyen álláslehetőségek vannak még. Az angol mellett spanyolul felsőfokon beszélek, németből középfokú nyelvvizsgám van, de remélhetőleg jövő ilyenkorra felsőfokú lesz. Tehát 3 nyelv felsőfokú ismerete + mester szakos tanári diploma: van lehetőség a tanításon és a call centeren kívül? Köszi :)
2017. febr. 9. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben lelépnék ebből az országból. Ha nem is végleg de egy időre biztos.
2017. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Budapest, SSC. Ezzel a kombóval bruttó 500-600 is megvan akár induláskor.
2017. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SSC (sajnos ez ügyfélszolgálat és több helyen idegen nyelvű callcentert jelent)
2017. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az ssc tudom, hogy elég jól fizet több nyelv ismerete esetén, de az sajnos nem az én világom. Akkor azt hiszem, marad a tanítás nyelvsuliban ill. cégeknél, amit nem is bánok annyira :)
2017. febr. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!