Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nekem van szakmám, de a...

Ha nekem van szakmám, de a munka amire jelentkezni szeretnék nem igényel szakképzettséget, akkor azt ne írjam bele az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Nekem technikusi végzettségem van de ha pl egy csomagolói munkára jelentkezek akkor végzettséghez mit írjak? Max érettségit? Csak mert valahol egyszer hallottam, hogy aki magasabb végzetséggel jelentkezik egy munkára az nem biztos, hogy előnyt jelent.

2017. febr. 10. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
szakmádhoz nem kötődik, ezért én nem tudatnám, hogy mi a szakmai végzettség! Legmagasabbat írd be a technikum.
2017. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan beleírhatod. Ez maximum azokra igaz, akik mondjuk egyetemi végzettséggel rendelkeznek és egy olyan munkakörre jelentkeznek, amit egy 8 általánossal vagy egy érettségivel is el lehet végezni.

Most attól, mert nem igényel szakképzettséget egy munkakör, de neked van valamilyen szakmád, attól még nem fognak elutasítani, mert túlképzett vagy.

2017. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!