Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő fiatalok! Ti mit...

Pályakezdő fiatalok! Ti mit dolgoztok és hogyan vettek föl?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdezem akiknek csak érettségijük van! Én nem találok munkát..

20/L


2017. febr. 13. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közigazgatás, protekcióval.
2017. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok. Én sem találtam érettségivel, cska alkalmi pakolós munkákat. Letettem vagyonőrit, azzal tudok dolgozgatni, nem valami fényes biztiőr melókban. Kénytelen leszel letenni egy műkörmös tanfolyamot, abban elhelyezkedhetsz. Esetleg callcenter, pultoslány.
2017. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve SPAR-ba és élelmiszer kereskedelembe is felvesznek.
2017. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sparba hogy vesznek fel? Mennék oda is , de nem tudom hogyan.
2017. febr. 13. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Webshopot mükdtetek, vállalkozó vagyok, havi körübelül, 800-1millió 500 ezer a nettó pénzem.
2017. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Orfeus ***** válasza:
100%

Az érettségi elég volt arra, hogy megtanuljak helyesen írni. Gondolom ez azért elvárás a munkaadó részéről is. A második lépés amikor operátornak vettek fel. Aztán 1 év múlva már csoportvezető lettem. Majd egy másik cégnél műszakvezető. Most pedig folyamatfejlesztő vagyok.


4 éves út volt ide elérni.


Küldesz életrajzot, behívnak, megmondod hogy te nagyon akarsz dolgozni, felvesznek, ennyi. Csinálod amit mondanak, és ha van egy kis eszed akkor tanulsz mellette.


23F

2017. febr. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!