Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyek a legrossza...

Szerintetek melyek a legrosszabb, legótvarabb munkák Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kinek mik a tapasztaltai? Munkaidő, munkakör, bérezés, munkakörnyezet, munkatársak, stb.?

2017. febr. 13. 16:42
 1/6 MiriLove válasza:
100%
Szerintem: segédmunka építkezésen, pár biztiőri munka, gyártósori összeszerelő munkatárs. Közmunka.. Ezek..
2017. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosogató, segédmunka, gyártósori operátor, 3 műszakos gyár melók
2017. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Vendéglátós
2017. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
72%

Éjszakai biztonsági őr...szarul fizet, halálra unod magad, és céltalan az egész, plusz 12-24 órázások vannak.


Takarító...bár alapvetően nálunk fix takarítók vannak, rendesen beszélünk velük, és nem lenézően, fix bérért heti 1x jönnek. De én nem tudnám végezni, megalázónak érezném hogy irodákba járjak mások után takarítani. Szállodákban meg főleg a sok spermás lepedőt.


Mosogató...még hátul mosogatni oké, de mikor kijön szegény nénike tologatni a tálca tárolót, miközben mindenki vígan a pénzét költi.


A segédmunka még talán hagyján is, igazából az egész építkezés olyan amilyen. Főleg a szerkezetépítés ahol román, ukrán, szerb, mindenféle söpredék nép dolgozik...És itt nem a nemzetiségről beszélek, hanem arról hogy olyan emberek vannak akikhez képest a borsodi putris cigányok úriemberek.


Ami szerintem igazi szar munka, az a mobil WC tisztítás, szippantós autózás...Gyakorlatilag egész nap más szarát kell hordd a városban, elég lehangoló lehet.


A gyári munka...szintén keveset fizet, és olyan szinten monoton, teljesen leépül az ember szellemileg, érzelmileg. Szó szerint robotmunka.


De én például a recepciózást sem bírnám, ott ülsz egész nap egy pultban és jópofizol a vendégeknek.

2017. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
+bkk ellenőr
2017. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legszÄrabb munkát is élvezetesebbé lehet tenni, ha jó a környezet hozzá. Vagyis, ahol van humor ott pottyantós wc-t is jobb pucolni, mint ahol egy fapofájuk diktátor áll mögötted ostorral a kezében.
2017. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!