Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mérik a teljesítményedet...

Hogy mérik a teljesítményedet a munkádban?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel mérik, hogy adott hónapban jobb vagy rosszabb a teljesítményed?


És mindig egyforma?


Volt már, hogy "rádszálltak", hogy nem elég jól teljesítesz?


2017. febr. 15. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szellemi munkat vegzek, a teljesitmenyem egzakt szamokkal nem merheto.


A lenyeg az hogy a ram bizott dolgok menjenek rendesen. Igazabol az sem erdekel senkit mennyit dolgozom.

2017. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nálunk teljesítmény értékelési rendszer.

A rám bízott feladatokat kell elvégeznem jól, határidőre. Ha ez meg van, akkor a teljesítményem is rendben van.

2017. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szellemi munkáknál ez nehezen mérhető.

Leginkább úgy, hogy megkapom a feladatokat határidővel. Ha megoldottam határidőra pipa, ha kicsit késtem semmi, ha sokat késtem akkor x. Nyilván ha rajtam kívül álló okok vannak akkor ez semmis.


Aztán fél évenként van egy értékelésünk, ha sok a pipa dícséret van, ha sok az X meg ejnye bejnye.


Még sosem szállt rám senki egyik munkahelyemen sem, mindig jól teljesítek.

2017. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!