Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok érveket felsorolni,...

Tudnátok érveket felsorolni, hogy miért rossz munka a prostitúció?

Figyelt kérdés

Mint minden munkakörnek, vannak negatív oldalai is, nem is létezik olyan munkakör, aminek ne lennének negatív oldalai, de ha mérlegre tesszük MINDKÉT oldalt, akkor tud bárki is ennél jobb munkát?


- Aki nagyon intelligens és tehetséges és ösztöndíjjal vagy családi háttérrel elvégzett egy olyan egyetemet, ahol kényelmes irodai munkával megkeres havi félmilliót Magyarországon, azok száma a társadalom maximum 5%-ára tehetők.

- Ahol olyan erős anyagi háttér van, hogy egy életet ledolgozhat egy alulfizetett helyen, mert csak zsebpénz kell neki vagy dolgoznia sem kell csak ha valami drágább dologra szeretne költeni, ők sincsenek túl sokan.


Az átlag ember, a pórnép a 0-ról vagy kicsivel többről indul, aki hibázott, az mínuszról.


Prostituáltként az ember érettségivel (nem kötelező, de nem árt ha azért intelligens az ember, el tud beszélgetni a kuncsaftokkal, esetleg idegen nyelveket tud) havi félmilliót megkereshet Magyarországon, külföldön többszörösét.


Gyomor kell hozzá? Igen! Melyik munkához nem kell? Amihez nem kell, ahhoz fizikai erő kell vagy monotóniatűrés. Gondolom mindenki ismeri a csavargyáros viccet.


Még a külföldi munkához is szerencse kell és több, mint félmilliós kezdőtőke. És ott még rosszabb munkákat kapsz.


A lenézést meg egyáltalán nem értem, irigység szüli, mert gyönyörű nőknek sokmilliós vagyonuk jön össze 30 éves korukra és még idejük is van élvezni. Ezzel semmilyen más munka nem tud versenyre kelni, talán az üzletkötői vagy politikai, de ott sokkal többet kell dolgozni a sikerért és nem biztos annyira. És ott is ugyanúgy ott a stressz és minden olyan tényező, ami az emberekkel való munkavégzés hátránya. A pszichológus is kiég egy idő után. Csak ő közel sem keres annyit és sokkal többet tanul.


Ennyire korlátoltak az emberek, hogy nem fogják fel ennek a munkának a mindenhatóságát, vagy ennyire álszentek?



2017. febr. 16. 17:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Nem rossz, én például jogi diplomával nem tudtam elhelyezkedni, prostituáltként viszont kezdhettem, amikor akartam.
2017. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Mindenható? LOL. Jobb lehetőségek is vannak.


Amúgy ha mindennapos, normál munka lenne akkor annyit fizetne mint a betanított munkás.


Félmillió más munkával is megkereshető amúgy, több is egy jobb vállalkozással. Amúgy az adót beleszámoltad?


Hátrányok pl.:

- betegségek

- párkapcsolatra negatívan hat

- amit használsz az elhasználódik idővel

- veszélyesebb mint más munkák

- csak pár évig tudod csinálni

- stb.

2017. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

50 sikertelen állásinterjú után, azért tedd hozza jogàszlàny 😁.


Kérdésre válaszolva, ennél a munkánál is inkább akkor van extra nehézséged, ha pl. olyan területen akarsz dolgozni ahol nincs helyismereted. Ilyen esetben könnyen kerülhetsz rossz kezek közé ahol az általad írt keretekből alig látsz valamit és korlátozva vagy a szabad mozgásban is. Nem egy lányt ismerek akik legálisan csinálják , de zömében mind belefutott már korábban rossz futtatóba. Volt akit a következő futtatója kuncsaftkent keresett fel és elhozta onnan jobb körülmények közé, majd tovább állt olyan helyre , ahol nincs ilyeneknek kitéve. Legutóbb egy 19 éves határontúli magyar lánnyal beszélgettem erről, fiatal kora ellenére abszolút komoly gondolkodású volt szüleinek gyűjtött lakásra és 2 év elteltével talán sikerült is neki, mert tavaly nyáron már nem volt a helyén.


Egyébként párom is sokszor hajtja, hogy olyan helyet szívesen üzemeltetne mint a Farm. c. filmben is van, ha a jogszabályok lehetővé tehetnék itthon,- igaz kicsibe működnek szobàztatók is- bár ismerve a hazai viszonyokat azokat is csak egy meghatározott kör üzemeltetné 😁.


Egyebkent külföldi munkához sem kell félmillió kezdőtőke ha van helyismereted, ahogy ehhez sem.És az utóbbi években kicsit meglepő látni hogy pl. Amsterdamban mennyi üres kabin kiadó és az árak bár még mindig magasak más red light districtechez képest , már nappali akciós árakkal is operálnak, csak hát ott még mindig jobban jönnek ki 15 perces aktus nélküli 50 euróval és napi 10-12 órával és napi 100-200 euros hely pénzzel, vagy pl. Antwepenben fele ennyiért a rendőrség mellé telepítve, mint itthon majd hogynem all inclusive-ba adni közel ugyanennyiért magadat feketén ,ellenőrizetlen körülmények között, jó eséllyel csak , a fele pénzed leadva .

2017. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Hatrany inkabb akkorvan ha vissza akarsz illeszkedni a normal eletbe. Valoban parkapcsolati problémák , társadalmi elfogadottság és az addigi "könnyű pénz hiánya ". Amit ha elszedtek tőled, vagy elszórtad akkor nem tudod pl. befektetésekre vállalkozásra fordítani , ha le akarnál állni . Legalábbis leginkább erről szólnak az élethelyzetek.
2017. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Te most tényleg azt várod el, hogy valaki itt lebeszéljen téged a faxszopásról mindenféle érvekkel? Menjél csak szépen szopni.
2017. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Mi lesz, ha már kiöregszel és nem csinálhatod többé? Profi módon fogod tudni befektetni az összeszedett pénzt? Nagyobb esélyt látok arra, hogy semmi sem marad belőle, mert elszórod (mivel nem tanultad meg, hogyan kell a pénzzel bánni) és ott állsz majd végzettség nélkül, testileg-lelkileg elhasználva. A külföldi munkához: Svájcban vagy Ausztriában pl. meg lehet keresni havi 400-600 ezret (szállodai munkánál sok helyen fizetik a szállást és kaját is vagy csak nagyon kis összeget kérnek el érte), fél millás tőke sem kell hozzá. És utána tükörbe tudsz nézni, illetve nem ismernek fel az egykori kuncsaftjaid.
2017. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
#6: Ugyan, a betanított munkások a soron, a takarítók és a hamburgerforgatók 10 év szakmai tapasztalattal is ugyan annyit keresnek kb. És ha valahol munkaerőhiány van, akkor a munkaadó nem fog gondolkodni, hogy felvegyen-e egy ilyen munkára valakit nulla tapasztalattal.
2017. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%
jól van, egyes, eddig is sejtettük, hogy egy agyhalott troll vagy, de már tuti.
2017. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

Én tudok érveket ellene, de mivel minden ember más, nem biztos, hogy ezek számodra relevánsak lennének abból kiindulva, ahogyan gondolkozol.


Számomra:

1. Gusztustalan dolog vadidegen, koszos hapsikkal szexelni stb...egyszerűen nem tudnék tükörbe nézni

2. Többre vagyok képes

3. Céljaim vannak

4. Nem akarok kivénhedt prosti lenni 10-15 év múlva

5. Prosti bárki lehet, nagy a konkurrencia

6. Ha felcsinálnak azt sem tudnád, kitől van...aztán járhatsz abortuszra vagy megszülöd az államnak. Ezt a pontot nem is fejtem tovább, mert akinek a prostitúció egy opció, az fel sem fogja azt, hogy mit jelent a felelősség, család, élet.

7. Ha már említettem a családot: elég égő lenne a család előtt, hogy prosti vagyok, de még ha az ém pofámon elég vastag is lenne a bőr, a családom minden tagján nem biztos.

8. Nincs fejlődési lehetőség, kihívás. Mindenki tud szexelni és minden férfi akar szexelni. Én viszont nem akarnék olyan balfékekkel szexelni, akik rá vannak szorulva arra, hogy pénzért szexeljenek . De annyi pénze sincs egyik kamionosnak sem :)


Most hirtelen ezek az én érveim, de te prostituálódj ezerrel, hajrá! De komolyan...irigység a prostikra?..."gyönyörű nőknek sokmilliós vagyonuk jön össze 30 éves korukra"

El vagy te tévedve aranyom. Láttál te már prostit közelről? Lepukkant, elhízott, némelyiknek a strici már a fogát is kiverte, jó ha 3 naponta fürdenek, ahogy a strici kinyitja a melegvizet nekik.

"nem árt ha azért intelligens az ember, el tud beszélgetni a kuncsaftokkal, esetleg idegen nyelveket tud" Sz@rik a mondanivalódra aranyoskám...belédszexeli a lompost azt' tolja neked. A nyelveddel max a popsiját nyalod majd.

Melyik munkához nem kell gyomor? Amelyiket szereti az ember. Szerencse, siker, túl sok munka, stressz ugyanaz..... hjjjajjjjj amiket itt összehordtál egyértelmű, hogy az IQ-ddal, de legfőképpen a lustaságoddal van a baj. Nem akarsz te semmiért tanulni, megdolgozni, küzdeni. Menjél szexelni,arra mindig van igény! Sok sikert!

2017. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

Nagy ám a konkurencia. Nem is olyan egyszerű stabil, normális hátterű kuncsaftokat szerezni.


Marha sok csaj vág bele, rendszeresen cserélődik az állomány...

2017. febr. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!