Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőr szeretnék lenni, de...

Rendőr szeretnék lenni, de ezel a feltétel lehetek?

Figyelt kérdés

Nincs éretségim semiből,buktam egy osztályt és "D"osztályóbl kerültem ki,van jogsim és el végeztem az SBS kurzust!,van fegyver tartási engedélyem és fegyverem is van,csak sima rendőr szeretnék lenni mármint járőr vagy valami olyasmi,lehetséges?

(Felvidék)

18F

SBS-Securiti.


2017. febr. 19. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érettségi kell hozzá Magyarországon. A szlovák helyzetnek neked kell utánanézned.
2017. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon alapfeltétel az érettségi.
2017. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,apukám azt mondta,hogy szerinte érteségit én nem fogok szerezni ha bele pustulok is :D amiben igaza is van! :D nem birom a tanulást :D de a magam 172cm és 75kg mel meg a fizikai képeségemel meg próbálok testnevelésből éretségit szerezni,elvégre elégé sportos vagyok hiába vagyok alacsony és enyhén szolva vékony,tkd-zek már másfél éve és elégé jól megy a futtás,néztem a 12perces tesztet simá le nyomom!.....na de testiből,hogy szerezehtnék érteségit? :O
2017. febr. 19. 16:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Szlovák rendszert, de Magyarországon az érettségi során legalább öt tantárgyból kell vizsgát tenni, nem egyetlen egyből. Mindenesetre az öt egyike lehet a testnevelés is.
2017. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értesitéseket,mindegyiket értékelem :)
2017. febr. 19. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Továbbá MO-n rendőr csak és kizárólag magyar állampolgár lehet (nem írtad, hogy ennek a feltételnek megfelelsz-e).
2017. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát az eszed már megvan hozzá :)
2017. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én SLovákiában lennék rendőr,és itt vagyok slovákiában állampolgár! :)
2017. febr. 19. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Na paszdmeg...
2017. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menjen az rendőrnek,aki 2017-ben nem tud összeszedni egy nyomorult érettségit..az a legalja. Már ne haragudj, jók a közhelyek, hogy nem tudsz tanulni, de egy érettségin az iskolák 99%-a átrugdos, ha seggbuta vagy akkor is.
2017. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!