Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy kisgyerekkel...

Szerintetek egy kisgyerekkel es szingli nokent meg lehet elno havi 120 000-bol?

Figyelt kérdés

Kb egy kis lakas rezsije mennyi?40 m2

Kb 50.000?


2017. febr. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van saját lakás, vagyis nem kell albérlet fizetni, akkor meg lehet belőle élni, bár nagy habzsi-dőzsi nem lesz. Mikor én 40 nm-es lakásban laktam, 17 ezer volt a közös költség, ebben benne volt a fűtés meg a hideg víz, a villany+gáz pedig olyan 7-8 ezer körül volt, a kettő együtt. 50 ezer nagyon sok, ennyi a szüleim 160 nm-es családi házában nincs a rezsi.
2017. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Tied a lakás, vagy bérled? Milyen fűtés van benne? Város vagy falu? Amúgy ha van gyereked, nem vagy szingli.
2017. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is amondó vagyok, hogy megélni meg tudtok belőle, de annyira nem lesz kényelmes. (albérlet vagy lakáshitel nélkül). A mindennapokra elég, de váratlan költségeket már húzósabb ennyiből kifizetni (ha nincs tartalék).

Hogy őszinte legyek, ha én volnék így, akkor a gyereknek főznék tápláló és egészséges ételeket, de a saját hasamon próbálnék spórolni.

2017. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
Túl lehet élni, de nem élet az ilyen.
2017. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes, keríts egy párt vagy költözz vissza szülőkhöz vagy leginkább szerezz olyan munkát, ami legalább kétszer ennyit fizet. Még az sem túl sok, de már élhető. Jelen pillanatban egy beiskoláztatásra hónapokat kell spórolnod, ha bedöglik a hűtő, akkor teljes csőd, meg egy nyakadba szakadó Cetelem hitel. Tudom, hasonló körülmények közt nőttem fel és soha hasonlót nem akarnék átélni.
2017. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 persze, mert idehaza minden 2. munka dupla annyit fizet.
2017. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!