Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hülyeség két diploma (használh...

Hülyeség két diploma (használhatatlanok) után ápolònak tanulni? 31/N (két kisgyerekkel)

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Milyen diplomák ?

Inkább indítanék egy kiskereskedést vagy elmennék csinálni valami egyszerűbb irodai munkát.

2014. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Agrár ès ehhez kapcsolódó tanári diploma. Èn is èpp irodai munkàt vègzek, mert van egy közèpfokù pènzügyi vègzettsègem is, csak nem szeretem ès keveset keresek vele. Tudom, hogy az ápolók se keresnek sokat, de annak a munkának legalább "eszmei" èrtèke van. Most nem igazán èrzem hasznosnak magam.
2014. szept. 16. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést. Van két -szerinted- használhatatlan diplomád, ráadásul a mostani munkád sem szereted. Akkor hülyeség?
2014. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

[link]


ide agrárosokat is keresnek

2014. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


bocs, nem a kérdésre válaszoltam :D

tanulni sosem hülyeség főleg ha szívvel lélekkel csinálnád a szakmát

2014. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én inkább az idő miatt gondolnám át alaposan,hogy tényleg erre van-e szükségem mivel az ápoló képzés is egy hosszas ( 2 év ? ) folyamat és ha nem ebben akarsz elhelyezkedni akkor megint csak az idődet pazarlod. Ha csak érdekel az ápolás inkább könyveket olvasgass róla. Ha a jelenlegi szakmáiddal nem tudsz olyan munkakört találni amiben szívesen dolgoznál és úgy érzed az ápoló az amire egész életedben vártál akkor csináld mert a legfontosabb, hogy olyan munkát végezz ami nem szenvedés mert akkor kereshetsz netto 300-at is 5 év múlva már a Dunába akarsz ugrani mert szar az életed. Persze érdemes reálisan nézni. Nem érdemes netto 100e-es fizuért ott hagyni egy netto 300e-est de ha 50-el kevesebbet keresnék viszont olyant csinálhatnék amit mindig is akartam és kifejezetten élvezném akkor belevágnék az tuti mert akkor szinte a hobbidért kapnád a pénzt nem kemény unalmas számodra semmit érő munkáért.
2014. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem éri meg.
2014. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanulni sohasem hülyeség. Sohasem tudhatod, hogy mikor fogod valamelyik használhatatlannak vélt végzettségednek hasznát venni.
2014. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kórházban dolgozom, titkárnőként, ápolók között. Reggel 7től este 7ig ill. este 7től reggel 7ig dolgoznak. Hétvégén is, karácsonykor, ünnepnapokon is. Kivéve a főnővért ill. a helyettesét, ők 8-4ig vannak hétköznap. - ők diplomás ápolói diplomával.A többiek se mindennap vannak szolgálatban, de azért megterhelő.Szóval ha el is végzed, akkor először csak "mezei" ápoló leszel, és ez nem baj, mert gyakorlat alapján leszel kiváló ápoló. De addig tudod kire hagyni a gyerekeket? Ez azért egy nagyon fontos dolog!!! Az ápolói hivatás szép és nemes feladat, de nagyon nehéz.A húgom laborban dolgozott, ahol ügyelnie (is) kellett éjszakánként. Szerették, becsülték, de elment egy adminisztratív munkakörbe máshová, más területre, mert nem akarta, hogy a lánya úgy nőjön fel,h.alig látja. És ami a legfontosabb, a fizetés a diplomával nő, meg a ráépített szakmákkal is, de akkor sem sok. Nálunk nem, de más osztályokon vannak olyan orvosok,akik semmibe sem nézik az ápolókat, ez is vacakul tud esni. Szóval, ha a gyerekek dolgát meg tudod oldani, akkor próbáld meg. A sulival még nem veszítesz semmit, a többi meg lehet,h.kialakul időközben.:)
2014. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!