Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jofogáson találtam külföldi...

Jofogáson találtam külföldi munkahelyet, ausztriaba egy gyárba. Annyi a gyanus nekem. Hogy mielött postazznak a szerződést. Elötte be kell fizetnem 10000 ft adóalapot. és utána postázzák. Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés
adtak cégjegyzék számot, adó számot, cég nevet és cimet ami stimmelt is. hogy járhatok utána hogy nem kamu?

2016. dec. 28. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága! Mikor tanulod már meg, hogy egy munkáért neked fizetnek, és nem te fizetsz. Ha előre kell fizetni az mindig kamu munka
2016. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy.

Ha BÁRMIKOR (akár előre, akár utólag) BÁRMI OKBÓL kérnek tőled akár egyetlen fillért is, akkor az kamu.

100%

2016. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és jelentsd őket a Jófogáson, meg akár az adóhivatalnál.
2016. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kamu
2016. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Európai Uniós előírás, a hazai jogban is törvény tiltja azt, hogy munkavállalótól pénzt kérjenek bármilyen címen. Minden olyan ajánlat, amelyben fizetned kell, CSALÁS.

Tök mindegy, szerepel-e a cég a feketelistán.

Lehet, nem is tudnak még arról, hogy a nevükben garázdálkodnak.

Tájékozott ember vagyok, nem egykönnyen ülök fel csalóknak. Amikor munkanélküli voltam, sajnos én is befizettem a magam ezresét, pedig tudtam, nem kellene. Eredmény? Mehettem tanúskodni a rendőrségre, sértettként. Úgy, hogy nem is én voltam a feljelentő, hanem az a cég, amelynek a nevével visszaéltek.

2016. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már sok helyen megírták hogy ahol előre pénzt kérnek külföldi munkáért az csalás!
2016. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!