Van itt pilota?

Figyelt kérdés
Ha van el tudna mondani hogy lett az hol dolgozik és hogy keres illetve hogy megy az egész?

2017. márc. 1. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamikor az voltam, de 27 éve nem repültem. Vagyis utasszállítóval nem, Cessna 172-vel és Antonovval igen, de talán az elmúlt 20 évbe nem töltöttem 15 órától többet a levegőben, főleg mert ezek sem hivatalos repülések voltak, egyik ismerősömmel szálltam fel mindig. Utasszállítóval utoljára 90-ben mentem Moszkvából Isztanbulba, a szovjetúnióban képeztek ki TU-154-re. Soha nem dolgoztam pilótaként, csak katonaként repültem.

A kiképzést nem írom le, mert annak idején a szovjetúnióban teljesen máshogy mentek a dolgok, mint nyugaton, vagy magyarországon.

2017. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!