Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Áruljátok már el! Mi a baj az...

Áruljátok már el! Mi a baj az MLM rendszerrel?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen cégnél dolgozom.. Szeretem.. És szerintem nem olyan nagy baj hogy ha az általam beszervezett emberek munkája után kapok pénzt.

2015. nov. 30. 23:10
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%
Aprópénzre váltod a szociális ismeretségi hálódat. Hallottam olyanról aki úgy építette le az ismeretségi köröket hogy teljesen bele "őrültek" az egészbe, és már mindenhol rögtönzött előadást akartak tartani a cégééről. A cégvezetők mutogatják a drága autóikat, meg a Kanáriszigeteki céges nyaralással hitegetnek, miközben csak egy kis alamizsnát szórnak szét a sikeresebb ügynököknek. Nekem nem lenne gyomrom hozzá. Már mint hogy dicsérjek egy terméket barátaimnak, ismerőseimnek, (függetlenül attól hogy tényleg jónak tartom-e vagy csak hazudok) miközben csak az üzletben való előrelépés hajt. Nem vagyok se ennyire opportunista, se pszichopata.
2015. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
73%
A másik pedig az hogy szánalmasnak tartom mikor ilyen komoly üzletembernek próbálják előadni magukat ezek az emberek, mikor bármelyik utcáról beesett tróger elkezdheti csinálni, és még sikeres is lehet, ha elég gátlástalanul tudja tukmálni a céget.
2015. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem undorító munka.
2015. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj hogy le van járatva. Azt egyébként én is megbántam hogy a barátaimat megkerestem vele. De nem azért mert olyan rossz dolog volt, hanem mert senki sem lehet próféta a saját hazájában.
2015. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
52%
Legutolsó tanulatlan paraszt is elmehet egy ilyen céghez dolgozni, szóval nem csoda hogy lenézik az emberek. Kamu az egész csak a főnöknek jó
2015. dec. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
2015. dec. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes hogy egyből mindenki tanulatlan parasztozik, meg lepontozgat ha nem értek vele egyet, csak azt felejti el hogy az emberekkel való kommunikációhoz ugyanúgy tudás kell, mint a tv reklámok készítéséhez. Itt is ugyanúgy termékeket adsz el, mint a munkák 90% ában. Általában az mlm-eseknek is van egy szakmájuk, tehát ,pont annyival tudnak többet egy normál birkánál, mint amennyit az ilyen munkák során szedtek fel.
2015. dec. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
36%

Most az elmúlt 10 éves hozzászólásaimat nem ismételném el, de vannak tőlem "öregebbek" is más fórumon. Hosszú téli estéken olvasgathatod, észreveszed a típushibákat, amik mindig előjönnek egy-egy új beszervezett tag szavaiban, vagy viselkedésében, kifogás kezelésében, stb. évek óta ugyanúgy.


[link]

2015. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
51%

hogy csak egy típushibát mondjak a kérdésedben:

"szerintem nem olyan nagy baj hogy ha az általam beszervezett emberek munkája után kapok pénzt."


Ha a termék nem is lényeg Neked, akkor már megette a fene az egészet, mert nem erről kellene hogy szóljon az mlm, hanem inkább arról és úgy ahogy azt kitalálták az USa-ban. Ha használsz valamit, azt ajánlod tovább, de nem ebből akarj meggazdagodni, élni, stb.


Mert az jellemzőn ezrelékes nagyságrend, aki ezt meg is tudja tenni.


Kár, hogy itthon máshogy akarták/akarják még mindig adaptálni a pénzkeresésre történő kiélezésre.

2015. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
46%
Alapvetően semmi baj nincs vele.Míg megfelelő létszámú balekot tudsz beszervezni magad alá.Az már más kérdés,hogy közben sikeresen leépíted az összes rokoni,baráti,ismerősi kapcsolataidat,hiszen ha pénzt akarsz látni az erőfeszítéseidből akkor bizony erőltetni,tukmálni kell a cuccokat.A termékek legtöbb esetben igazából mellélesek,csupán a piramisjáték leplezését szolgálják,a fő hangsúly mindig a beszervezésen,beléptetésen van,legalább egy zsíros "kezdőcsomag" árát sikerüljön kihúzni belőle.
2015. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!