Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy UFO...

Mi kell ahhoz, hogy UFO kutató legyek és mennyit keres egy UFO kutató manapság?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
nagyon sokat, minden kutató sokat keres. csak területfüggő, hogy talál-e. az UFO kutatók mondjuk ritkán találnak.
2017. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A USA-ban biztos sokat keresnek hisz páran megélnek ilyesmiből. De Magyarországon hol hallottál UFO kutatókról? :D Hogy mi kell hozzá? Egyetem/főiskola,nyelvvizsga fontos mivel szerintem ilyesmi csak külföldön van!! Amúgy egyetemen nincs külön földönkívüli ismeretek szak irány így szerintem természettudományos képzések kellhetnek de ebben nem vagyok biztos. Ismerettség aki benyom egy ilyen helyre az viszont elengedhetetlen.
2017. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az "ufo kutatok", inkabb hobbibol csinaljak. Akik penzt is kapnak erte, azzok alltalaban fizikusok, asztro fizikusok
2017. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem létezik ilyen, hogy ufo kutató szakma, ha valóban érdekel a földönkívüli élet és csillagászattal akarsz foglalkozni két lehetőséged van, fizika vagy földtudományi alapszak egyetemen, majd szakirányú mesterképzés. Ha tudományos munkát akarsz a végezni akkor a Phd szinte kötelező. Magyar űrkutatásról nem sokat hallani, nyilván csak a külföldi ténylegesen fejlett országoknak tudnak pénz félre tenni kutatás-fejlesztésre. A magas szintű angol nyelvtudás mindenképpen elengedhetetlen. (NASA) Az szinte biztos, hogy jól keres, kevesen foglalkoznak ilyennel, amit meg a TV-ben látsz kb. 90%-ban fikció, 10% tudomány, de lehet, hogy sokat mondtam a tudományra.
2017. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy ócska weblapot, szórd tele marhaságokkal, fizesd be magad kamu társaságokba (New York-i Tudományos Akadémia stb.), írj pár cikket az UFO magazinba, és válts nevet Aranyi Lászlóra. Így azért meg tudsz majd élni belőle.
2017. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összerakjátok VV Viviennel amitek van és kutatjátok egymáson a bolhákat(Alienek)!
2017. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!