Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkások mehetnek táppénzre?

Közmunkások mehetnek táppénzre?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy azzal kezdeni.Kiközvetítettek,de betegség miatt ezer %,hogy nem tudom ellátni. Le nem százalékolnak,ha simán nem vállalom,elveszik még ezt a nyomorult 20ezret is!

Mit lehet ilyen esetben csinálni?


2017. márc. 1. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Minden munkahelyen úgy van, hogy annyit lehetsz maximu táppénzen, amennyit már dolgoztál az adott helyen, így nem lehet odaérkezéskor táppénzzel kezdeni és ha egy hónapnyi munkaviszonyod van, akkor egy hónapnyi táppénz jár csupán és így tovább. Azt meg mindenképp sazkorvosi vizsgálattal igazold, hogy milyen munkakör elvégzésére vagy alkalmas, bemondásra, puszira nem hisznek el semmit. Ha gerincproblémád van, akkor orovosi alkalmassági vizsgálaton azt jelezni kell, gondolom ha fizikai munka akkor megelőzi előtte egy ilyen. ha ő kijelenti, hogy alkalmatlan vagy, akkor nem vész el a juttatásod sem, de azt tudniukkell a jövőre nézve, hogy ilyenre ki se közvetítsenek. Amire te gondolsz, az nem kivitelezhető, nem fognak táppénre venni sehogyan sm egyetlen munkában eltöltött nap nélkül.
2017. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Alkalmatlannak írtak be! :) Sokat nem vizsgált,megnézte a papírjaimat és ennyi!

Őrület ami ott volt,egyedüli fehérként néztek is rám! :O

Nem vagyok fajgyűlölő,de az a szag,ami ott terjengett basszus,még mindig érzem,ruhámat mind át kell mosni úgy átjárta! :(

Azt gondolom épeszű ember nem is vállalja ezt az alja munkát! Az ország szégyene ami itt folyik!

2017. márc. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!