Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki 30 évesen...

Van itt olyan, aki 30 évesen még soha az életében nem dolgozott?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Én sose végeztem olyan munkát, ami csupán a megélhetésemet szolgálta. Tehát ha dolgozom, akkor az egyben a hobbim is. Ilyen tekintetben én sosem dolgoztam, hiszen dolgozni a közvélekedés szerint nem más, mint szívás. Van aki jó pénzért teszi, de ő akkor is csak egy jól fizetett rabszolga.
2017. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam...hanem, aki 30 éves korában is otthon ül semmit nem csinálva
2017. márc. 6. 00:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen "munkatársam", aki 30 múlt és az első állása lett volna, ha nem adja fel 1,5 hét után. :)

Az egyeteme se volt meg addigra, több mint 10 éve csinálta.

2017. márc. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
65%
24F vagyok. Most kellene elkezdeni munkába állnom, hát örülnék, ha 30 ig nem kellene.
2017. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
87%
#4-nek: és miért örülnél annak? Jobb semmit tenni? Valamiből élni kell, vagy az az igazi, ha valaki eltart? Dolgozni kell, ha életben akarsz maradni, és nem csalásból, mások kárára akarod az életedet fenntartani. És a "dolgozni" alatt nem az #1 által értelmezni vélt munkahelyen-rabszolgaként munkát végezni, pénzt keresni-re szűkített, fogalmat értem.
2017. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cseploa válasza:
26%
Vannak élősködő paraziták, akik még arra is alkalmatlanok, hogy saját szaros seggüket is kitöröljék. Az ilyen emberek 1 forintot nem érnek, felesleges a létük is.
2017. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ismerek olyan 52 éves embert, akit a mai napig a szülei tartanak el.
2017. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
59%
Aki 30 éves koráig nem tud elmenni dolgozni, vagy dög lusta, vagy mentálisan beteg. Egy egészséges ember vágyik az emberek közé, vágyik az alkotásra, a munkában szerzett tapasztalatokra, sikerekre, az emberi kapcsolatokra.
2017. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 28 leszek, de még nem sikerült elhelyezkednem. Akarok dolgozni, de nem megy, mert a munkáltatók nem akarnak alkalmazni. A másik felére pedig alkalmatlan vagyok (pl éjszakai műszak, nehéz fizikai munka, öltönyös munka).


Rendszeresen járok interjúra, regisztrált álláskereső vagyok, magam intéztem a tanulásomat, de a képességeim és tapasztalatom ellenére nem alkalmaznak.


Szégyenszemre anyám tart el (anyám szerint semmi baj nincs) és nem kizárt, hogy 30 éves koromig is elhúzódhat, bár jobban örülnék ha dolgozhatnék.

2017. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan ismerősöm (hívhatom akár havernak is), aki lévén focista, csak a fizetésért járt be egy állami vállalathoz. A Kádár korszakban így finanszírozták a futballt. Fiktív munkahelyeket kaptak a focisták, dolgozniuk nem kellett, mégis szépen megéltek. A fickónak elég szarul esett, amikor 34 évesen munkába kellett állnia.
2017. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!