Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha egy 23 éves férfiról akivel ismerkedtek, kiderülne, hogy még életében nem dolgozott?

Figyelt kérdés
23 vagyok, és még sosem dolgoztam. Ennek egyszerű oka, hogy mindig megvolt mindenem. Jó anyagi háttérrel rendelkező családban születtem, vannak jó befektetéseim stb., most épp egyetemre járok, mellette nem csinálok semmit, csak élvezem az életet, jókat eszem, bulizok, utazgatok, moziba, színházba, operába járok, élvezem az életet. Most nemrég megismerkedtem egy lánnyal, és ő kiakadt ezen, hogy mi az hogy én nem dolgoztam(!?) mer ő még csak 20 éves, de már 3 éve hajtja az igát, hogy legyen megélhetése, de hát erről én nem tehetek.

2015. szept. 23. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, lényeg hogy van pénzed.
2015. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Ezt így nehéz megmondani. Ha a stílusod nem arrogáns, mert körülötted a forog a világ, akkor kevésbé.


De el tudom képzelni, hogy hazaérek hulla fáradtan a melóból, te meg otthon ücsörögsz a fotelben, és megkérdezed, miért vagy nyűgös, ideges, fáradt...


Teljesen más világban élsz, ami nehezen összeegyeztethető. Nekem fontos a munka, karriert szeretnék, van egy hivatásom, amiért küzdök. El tudom képzelni, hogy csak én dolgozom, a párom nem, de akkor a minimum lenne, hogy a házimunka, ügyek intézése az övé. Valahogy így érezném fairnek.

2015. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ja hát pénz az van, ezért is nem értem, mit kell ezen kiakadni. Ha majd elvégzem az egyetemet, és a szakmámban elhelyezkedem, akkor majd fogok dolgozni, de addig most minek(?), van jobb dolgom is.
2015. szept. 23. 23:25
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Mért születik ma este ennyi kamukérdés? Ennyire sokan unatkoznak?
2015. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ebben mi lenne kamu, ennyire hihetetlen, hogy még nem dolgoztam?:D
2015. szept. 23. 23:31
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
te meg az opera, színház, persze....
2015. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi ebben olyan hihetetlen? Szüleimnek van operabérlete, és néha nem érnek rá, akkor én megyek helyettük.
2015. szept. 23. 23:40
 8/20 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni, holnap suli...
2015. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az operát meg a színházat kamunak tartom, de ha csak ennyi kamu benne... akkor engem nem zavarna. Rengeteg ilyen van, szerintem nincs ezzel baj. Főleg, ha a suli nehéz is...
2015. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én sem dolgoztam kb pont 23 éves korom előtt, legalábbis semmi komolyat és nem a megélhetésért, ugyanezen okokból. A lány csak irigykedett.
2015. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!