Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Mindig otthonról dolgozni, vagy rendesen bejárni?

Figyelt kérdés
Melyik miért jobb?
2017. márc. 6. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Kinek mi..

Én sajnos a halogató fajta vagyok, és mindent csak akkor kezdek el, amikor tényleg nem tudom tovább húzni. Szerencsére ismerem magam, ezért soha nem esek át a ló túloldalára, és csúszok meg.


Azonban vannak olyanok, akik rendszert tudnak tartani.


Nekem jobb, hogy bejárok. Amúgy sem bírnám az otthon létet egész nap. Szeretem a munkatársakat, a környezetet, az ügyfeleket.

2017. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Énis olyan vagyok mint az első. Ha otthon vagyok akkor inkább fekszek be az ágyba és nézek meg egy filmet, minthogy leüljek a gép elé és elkezdjem írni a dolgomat.

Bejárni jobban szeretek, mert jobban haladok.

2017. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már másfél éve dolgozok itthon és jobban tetszik mint amikor be kellett járnom, de ennek is meg vannak a hátrányai. Egy jó közösségben sokkal jobb dolgozni mint egyedül otthon, sok történés nincs. Viszont a munkaidőm sokkal rugalmasabb, így amióta itthon dolgozok sokkal jobban odafigyelek arra, hogy mit eszek, minden nap van időm sportolni, sokkal nyugodtabb, kipihentebb vagyok, több időt tudok a családdal tölteni, ha pedig éppen megunom a munkát vagy szükségem van egy kis pihenőre bármikor le tudok menni futni egy órára és felfrissülten visszaülni dolgozni.
2017. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is változó. Én úgy ismerem magam, hogy ha olyan (lenne) a munkám, amit szeretek csinálni, akkor azt csinálom magamtól nagy lendülettel, így bekorlátoz, ha be kell menni, főleg ha fix időpontokra. Meg tényleg jó, ha úgy adódik, elmehetsz elintézni valamit stb.

Viszont most olyan munkám van amit nagyon nem szeretek, itt jobb a bejárás, mert amíg otthonról dolgoztam, akkor minden más fontosabb volt.

2017. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a legjobb ha heti 2-3 alkalommal lehetnék HO-ban.
2017. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!