Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen benzinkúton dolgozni...

Milyen benzinkúton dolgozni most 2017-ben? (MOL kút, Többi lent)

Figyelt kérdés
Érdekelne mennyit keres egy benzinkutas.Érdekel a shop eladó és a placcos fizetése is, a MOL kútnál.Hirdetnek több állást is a lakhelyemen.Megyeszékhelyen lakok, hírdetnek állást a városközpontban és a külvárosban is.A napi munkafolyamat is érdekelne, hogy pontosan mit kell csinálni egy munkanap és a munkaidő is.Még mindig mennek a seftelések és a dolgozók lehúzása?Sose dolgoztam még benzinkúton de még annó minium 5 éve elég rosszakat hallottam,változott azóta valami?Ha valami egyéb infó is eszetekbe jut azt is írhatjátok.

2017. márc. 9. 14:40
 1/3 anonim válasza:
Van egy 90e körüli alap fizu erre jön a jatt. A jatt kút és forgalomfüggő és csökkenő tendenciát mutat az elmúlt években. (sok bankkártyás, MOL kártyás fizetés) A fizuddal felelsz az árukészletért, ha hiányt, elhajtást a kutasok fizetik. Átlag 15 db 12 órás műszak van egy hónapban. Már nem a 90-es évek vannak a kutakon, a seftelést kirúgással díjazzák.
2017. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 10. 16:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár ezt az elhajtást nem értem miért a dolgozótól vonják le,az alapba nem túl sok fizuból.Lényegébe ilyenkor kirabolják a kutat,rendörségi eljárást von maga után...Ennyi erővel ha a tescoba dolgozok és valaki kifut az ajtón fizetés nélkül pl. egy csomag kristálycukorral az is lopás és ez ugyan olyan semmit nem tehet a dolgozó..Fusson az elhajtó kocsi után?Vagy rosszabb esetbe ha pl. ha 2-3 kigyurt dakota nem szándékozik fizetni többszöri felszólítás után mit tehet szerencsétlen, sőt még ha le is üthetik stb...Érted...Gondolom 5-6 kamera minden kúton van, vigye be a tulaj a rendörségre és vagy meglesz a tettes vagy nem..A hiány az már más azt megértem de ezt az elhajtást nagyon nem..
2017. márc. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!