Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik oldalt ajánljátok...

Melyik oldalt ajánljátok online tőzsdézésre a Plus500-t, az XM-et vagy az Oandát? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés
Másfél évet gyakoroltam demó számlán, utána rendesen is összegében haszonnal zártam, melyik oldalt ajánljátok leginkább a három közül vagy valamelyik más oldat ?

2015. ápr. 30. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Én a Plus500-at használom, a többiről sajnos nem tudok nyilatkozni :)


Mután feltöltötted a személyid másolatát és egy lakcím igazoló doksit, kapsz 12 000 ft-t plusz bónusz (120 trader pont után ki is veheted)

H ezek a doksik fel vannak töltve onnantól szabadon kereskedhetsz


A kiutalás kicsit lassú, de KIFIZETNEK :)

2015. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

szóval én ajánlom őket, de majd mindjárt a többiek megmondják, a másik kettő jobb-e :D

2015. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából a Plus500-ra azért nem töltöttem fel nagyobb pénzt mert olvastam olyat is ,hogy nem fizetnek ki mert nincs magyar központjuk vagy valami ilyesmit... Te már vettél ki pénzt ??
2015. ápr. 30. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Interactive Brokers


Megkérdezhetem egyébként hogy milyen stratégia szerint kereskedsz? Csak nagyon komoly szakmai háttérrel érdemes ilyenbe belevágni... Ha csak szórakozásból csinálod "játékpénzzel", akkor nem szóltam.

2015. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!