Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kínos egy cégnek ha többkörös...

Kínos egy cégnek ha többkörös állásinterjú utolsó fordulója előtt másik cég elviszi a jelöltet? Vagy ez benne van a pakliban?

Figyelt kérdés

Cég komolyabb pozícióra embert keres, többkörös állásinterjú teszt stb. A jelölt megfelel az 1-2 fordulón gyakorlatilag fel van véve de azért még behívják egy végső körre ami már csak egy beszélgetés lenne a felsővezetéssel.

De a jelölt köszöni nem jön. Ugyanis amíg a cég tökölt többkörözéssel, és köztük persze több hét várakozással, addig a jelölt több vasat tartott a tűzben ezer helyre adta be az életrajzot. És valahova meg felvették.

És mire a cég ráérősen megrágta a dolgot és kiböfögte volna hogy oké fel van véve addig már rég másutt dolgozik… ez kínos a cégnek vagy van ez így? Vállrándítás és menjünk tovább?

Azt nem lehet mondani viszont hogy elment a jelölt hát istenem lesz másik-hát lesz csak mennyi munka és keresés árán…. ez a nem mindegy.


2017. márc. 11. 16:34
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

De a tények magukért beszélnek. Másik helyen nem szaroztak egyszer behívták teszt interjú egyszerre aztán már csak szerződést aláírni hívták be.... így is lehet.

Míg az egyik cég rágta a témát és kérődzött ráérősen addig a másik nem tökölt.

2017. márc. 12. 10:13
 22/37 anonim ***** válasza:
Persze, ha hamburgerforgatónak kellesz, akkor elég egy interjú, de egy magasabb szinten már nem. Nincs mindenkinek egy pö..csöm interjúra egy fél napja, inkább bemegyek kétszer egy órára. Amiről te beszélsz az az AC, én speciel ilyenre el se mennék.
2017. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
39%

Igen, tróger melóst fel lehet venni így. Szakképzett dolgozót nem.

De ezt te honnan is tudhatnád a szalag mellől...

2017. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

" Szakképzett dolgozót nem."


cadcam technikus és cnc programozó az melyik?

tóger melós vagy szakképzett?


pfff csak röhögök az itteni szarjanikon. fogalmuk sincs miről van szó (mert azt EDDIG nem írtam le) de van egy koncepció (szalagmelós)Ö amit az egyik gyökér benyög alap nélkül a többi meg rácuppan és kp-nek veszi hogy arról van szó...

2017. márc. 12. 13:07
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

ha csak röhögnél az egészen, akkor fél óra múlva nem írnád ki ugyanezt a kérdést úgy álcázva, hogy megint egy új erre tévedő vagy, akinek valami kísértetiesen hasonló jutott eszébe.


Általában 2-3 napnál tovább nem bírod, hogy ne írj ki az aktuális fantáziakörödből valamit, szóval most sem lesz így

2017. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi is röhögünk rajtad. Messziről süt a kérdések szövegéről hogy te írod őket, de legalább mindig próbálkozol valami új sztorival, csak hát a szegényes szellemi képességeid birtokában ennyit tudsz kisajtolni magadból.
2017. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

"Messziről süt a kérdések szövegéről hogy te írod őket,"


Aha.... annyira messziről süt hogy olyan írásokat "vádoltok" meg azzal hogy én írtam amit nem én írtam....


és ha a szerző bizonygatni kezdi hogy nem is igaz akkor jön a fő röhej-gyökérség: megvádoljátok azzal hoyg másik accot regelt magának és önmagának válaszol....

na azon meg én röhögök....


Szóval ez az "annyira süt róla" ezzel illik ám vigyázni... annyira süt hogy gyakran mellémegy... annyira süt....

barmok

2017. márc. 12. 14:07
 28/37 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a mártír drámát. Közöd nincs neked semmiféle céghez, még azon is csodálkoznék, ha lenne valami melód. De ha van akkor az is maximum annyi, hogy pakolgatod az anyagot a marógépre és nyomogatod a zöld gombot mikor bent van és ettől már "CNC PROGRAMOZÓNAK" hiszed magad.


Bárcsak egyszer megérteném, hogy milyen szintű elcseszett élet kell ahhoz, hogy valaki hónapokon keresztül napi szinten írjon ki képzelt félkérdéseket, ahol ugyan azt a sémát követi mindig (kamukérdés infó néklül, vitatkozás, okoskodás, utána hozzákölt olyan infókat,a mitől úgy tűnik, mintha mindenki hülyeséget mondana, majd megint vitatkozás, mártírkodás, sopánkodás, veszekedés.) Majd mikor kifogy a lőpor ismétlés az elejétől.


Célja nincs, csak annyi, hogy simogasd a saját egódat, amit nyilván a való életben totálisan semmibe vesznek. De még itt is csak szán mindenki - ezért teljesen érthetetlen a dolog...

2017. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

"Célja nincs"


Azt te nem tudhatod.... az hogy te nem érted az egy dolog.

Erről tán ennyit.

2017. márc. 12. 14:40
 30/37 anonim ***** válasza:
Hányszor kértük már többet, hogy akkor mond el minek csinálod? Sosem tetted. De normális, mentálisan nem beteg ember számára ennek nincs is semmi értelme, így egy percig nem csodálkozom, hogy nem teszed.
2017. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!