Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után nem jelentke...

Állásinterjú után nem jelentkeznek a megadott időben, pedig azt mondták, hogy értesítenek az eredményről. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Voltam állásinterjún még a múlthéten. Szerintem ez volt az eddigi legjobb interjúm. Kellően el tudtam lazulni, beszélni. Jól éreztem magam, nagyon jó fejnek tűntek a főnökök is.

Mondták, hogy jövőhét (vagyis ezen a héten) elején értesítenek az eredményről. Nagyon vártam a hívást, de nem hívtak még. Kicsit izgulok, hogy nem engem választottak, mert a főnök azt mondta, hogy a héten kezdeni is kéne. Én szeretnék ott dolgozni, pont egy nekem illő pozíciót hirdettek meg, ami nagyon érdekel. Több embert is fel akarnak venni. Szóval így nagyobb esélyem van a bejutásra, mert nem sok embert interjúztattak.Bár kitudja. :/

Lehetséges, hogy eltolódott a kiválasztás? Van még esélyem?


2017. márc. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van még esélyed, bár ha nagyon kellenél, valószínűleg hívtak volna már.
2017. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En varnek pentekig es ha addig sincs semmi, akkor felhivnam oket vagy irnek nekik.
2017. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű talonban vagy es valaki másnak felajánlották a pozíciót, ha o elutasítja, akkor megkeresnek. Ha öt felveszik, akkor a cégnél bevett szokásoktól függően nem biztos, hogy jeleznek, hogy nem kellesz.
2017. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondták, hogy sürgős lenne a kezdés és nem hívtak, akkor valószínűleg már nem is fognak. Én 3 hete voltam egy interjún, csütörtökön. Az interjú vége felé többször is megígérték, hogy bárhogy is alakul, de mindenképp értesítenek, legkésőbb hétfőig. Azóta sem jelentkeztek, de az álláshirdetést már levették. Mivel annyira nem vonzott a hely, én nem érdeklődtem, de szerintem borzasztó pofátlanság, hogy maguktól ígérgetik és válaszra sem méltatnak aztán.


Valószínűleg a te esetedben is hasonló történhetett, "elfelejtkeztek" visszajelezni arról, hogy mást választottak, vagy ahogy az utolsó írta, lehet az is, hogy azért nem jeleztek még, mert mást választottak ki és ha esetleg ő nem vállalná, akkor téged tartanak "pót" embernek.


Ha nagyon szeretnél ott dolgozni, akkor esetleg csörgesd meg őket és kérdezz rá, elvileg 1 hét után már nem pofátlanság érdeklődni.

2017. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!