Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet tenni, ha a főnök...

Mit lehet tenni, ha a főnök miatt a cég nem fizet az elvégzett munkáért?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék semmi konkrétumot írni, mit lehet tenni ha a főnököm úgy küldte el a munkaidő nyilvántartást bérszámfejtésre, hogy nekem több mint 100 munkaóra(80%-a műszakpótlékkal) amit dolgoztam egyszerűen nem lett elküldve és így kifizetve.

Kérdés: Mit tehet az egyszerű munkavállaló ilyenkor ha szeretné a pénzt amiért megdolgozott ?


2017. márc. 12. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Tudod bizonyítani, vezettél jelenléti ívet, aláírtad, csekkoltál ?
2017. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A jelenléti ív, amit mindenki aláír, csak dísznek van, úgy is úgy lesz hamisítva, ahogy a beosztást felküldték(nem ez az egyetlen papír amit életemben nem láttam, de az aláírásom rajta van), de vannak olyan papírok amik ha nem is egyértelműen, de bizonyítják.
2017. márc. 12. 23:05
 3/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%

"A jelenléti ív, amit mindenki aláír, csak dísznek van, úgy is úgy lesz hamisítva"


Igy nem lehet hozzáállni a dolgokhoz. A dolgoknak van egy rendje, amit be kell tartani. Te nem tartottad be a dolgok rendjét, ezért most nincsenek rendben a dolgok.

Nem sok esélyt látok rá, hogy megkapod a pénzed. Rendetlenséget csináltál!

2017. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azzal mit tudok kezdeni, hogy bemegyek dolgozni, aláírom a jelenléti ívet, hónap végén meg kidobják és aláírja mindenki helyett, hogy neki legyen jó
2017. márc. 12. 23:13
 5/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

"Én azzal mit tudok kezdeni..."


Már megint rendetlenkedsz. Az előbb leírtam, mi lesz, ha nincs rend.

2017. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát ilyenkor van az, meg ennek az a vége, hogy pereskedhetsz ha nincs a kezedbe bizonyíték. Vagy megegyeztek vagy búcsút inthetsz a munkahelyednek és elmész a bíróságra és feljelented.
2017. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm szépen
2017. márc. 12. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkr azt lehet teni hogy em irsz i új kamu munkagyi kérdést amig az előzőnél meg nem mayarazod miért csinálod...
2017. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
A főnöködet megkérdezted már, hogy mi történt?
2017. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Napiszar Balázska reloaded!
2017. márc. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!