Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres kb. egy orvos,...

Mennyit keres kb. egy orvos, ügyvéd vagy állatorvos?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 07:21
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezt valószínű, hogy soha nem fogod megtudni, hacsak nincs itt olyan, aki név nélkül, bár miért ne tenné, hiszen itt senkinek nincs neve, be nem vallja.

Én nem tagadom, átlag 92-93 ezer normál hónapban, ennyit hozok haza egy szakban.

Én úgy gondolom, a tanultabb emberek, akiket fent említettél, minimum a triplája, és ez az alap.

No az sem mellékes, hogy ezen felül mennyi csúszik a borítékba.

Ha egy orvos például három operációt csinál egy nap, az betegenként is legalább 20.000 forint a borítékba.

És ez csak egy nap, és szerintem a minimum, amit az ember összegben adhat.

2009. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Betegenként 20 ezer? Ne viccelj .......

50-100 alatt senki nem ad már manapság.

Egyébként amit kérdezel, hihetetlen módon extrém tud lenni d emindkét értelemben, azaz vannak olyan ügyvédek és orvosok is akik épp csak elvannak, meg aztán pl. ügyvédből is van olyan, aki csak azért, hog yelőadd a problémád aztán majd eldöntiu, akar-e vele foglalkozni, bizony kerek egy milkát kér el, na de ez a "krém" persze, nem akarok neveket mondani, de nekik megvannak az öszeköttetéseik, jó esélyekkel meg is nyerik az ügyeket, amelyeket más ügyvéd képtelen lenne.

Ugyanez orvosoknál is, itt meg kár is neveket mondani, de a felsőbb kör (amely meglehetősen széles) bizony akár hét számjegyű összeget is össze szed havonta ...

2009. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a hivatalos kereset közalkalmazottaknál, kvázi az orvosoknál is. (A boríték témát döntse el mindenki maga!)

/Ha itt lejjebb olvasol, látod, hogy végzettség, és eltöltött idő alapján kapják a fizut./

2009. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én csak orvosi fizetésről tudok beszélni. a közalkalmazotti bértábla szerint adják a fizetést. és jól írta itt valaki, vannak extrém szélsőségek. van, aki egyáltalán nem fogad el borítékot, van, aki szemrebbenés nélkül elveszi kollégától is, van olyan szakterület, ahol orvos nem is találkozik beteggel, pl. vérvételes laborban, igy ott nincs para. sebészek, nőgyógyászok, és akik közvetlen kapcsolatban vannak a beteggel, sokat kaphatnak, és még ha mellette van mondjuk magánrendelése, millión felül van a havi bevétel. az államnak nem az a baja a paraszolvenciával, hogy a kisember zsebéből kikerül a boriték, hanem, hogy az övébe nem kerül semmi ebből.
2009. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Betegenként 20 ezer? Ne viccelj ......

50-100 alatt senki nem ad már manapság. ......


Ha jól olvastad a hozzászólásomat, mindenhol az ALAP-ra vetettem a hangsúlyt.

2009. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!