Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen esetben mit lehet...

Ilyen esetben mit lehet mondani és mit nem az interjún vagy hogy lehet megfogalmazni?

Figyelt kérdés

a mostani melóhelyem (új munkakör mint eddig és tetszik is valószínű ezen a pályán akarok továbbmenni, csak) 2 hónapja van, viszont valami miatt nem vagyok szimpatikus a főnöknek. nem segítenek semmit, viszont készenlétben állnak minden apró hibámra ugrani...

így nem is tudok jól teljesíteni, mert egyszerűen a lehetőségét sem adják meg, hogy bizonyítsak ezért keresek új helyet, de addig innen nem lépek ki magamtól.


2010. máj. 10. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
folyt köv
2010. máj. 10. 21:48
 2/4 A kérdező kommentje:

de nem akarom úgy kezdeni a másik helyen az interjún hogy sz..tak a fejemre és nem tetszett a főnöknek a fejem

hát mit mondhatok (mert ugye az előző helyet nem lehet lehúzni) vagy hogyan hogy se magamat se a mostani helyet ne húzzam le?

2010. máj. 10. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg lehet azt mondani, ha ráillik az esetedre, hogy az előző munkahelyeden nem adtak teret arra, hogy kibontakozz, a szakmai előmeneteledet nem láttad biztosítva, de reméled, hogy itt az új helyen hatékonyan tudod majd magadat a cég szolgálatába állítani.

ezzel azt is elmondod, hogy lelkes vagy, ambiciózus, de tulajdonképpen a céget szeretnéd segíteni és nem a saját fényezésedre kellene a munka, és az előző munkahelyedet sem húzod le.

2010. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen én is valami ilyesmire gondoltam, hogy nem volt előrelépési lehetőségem...
2010. máj. 13. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!