Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erotikus munka masszőr munkána...

Erotikus munka masszőr munkának álcázva? Más is járt már igy?

Figyelt kérdés
Masszőr képesitésem van, ezért jelentkeztem egy 'szalonba' muszaj a munka jelenleg. A helyszinen szembesültem vele, konkrétan bordélyt üzemeltetnek... Elképedtem. Menekültem is.

2017. márc. 19. 21:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ki mit tett volna helyemben?
2017. márc. 19. 21:47
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Igen én is jártam már így még pár éve, akkor lett meg a vizsgám, ők meg azt irták a hirdetésben hogy kezdő is lehet. :D

Mikor beléptem már tudtam hogy itt valami nem stimmel, de pár mondat után a leendő főnök is megköszönte az érdeklődésemet és majd egy értesítjükkel kikisért.

2017. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Azért legtöbbször vannak jelek, amiből sejteni lehet, vagy akár rá is lehet keresni a szalonra, hogy mik a szolgáltatásaik és kik ajánlgatják őket egymásnak. Ha az van a hirdetésben, hogy ők be is tanítanak, akkor tutira kupleráj.
2017. márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkodtam, feljelenteni kene őket! Csak hogy más nőt ne vágjanak át, irtó kellemetlen szitu volt, es nyilvan nem legális amik ott vannak.
2017. márc. 20. 06:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem erdekel, hol van ez? :D
2017. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Debrecen! De hidd el minden varosban :(
2017. márc. 20. 16:50
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
#4 és téged ki vágott át? Mert ezek alapján nem kötöttetek szerződést és nem szankcionálták utólagosan , hogy nem tetszik a "munka", hanem idejében kiderült minden. Másrészről sosem értettem, amikor pont a masszőzök lepődnek meg ezen, szakmán belül, hiszen már az átlagember is gyakran ilyen jellegű szolgáltatásokra asszociál és előkerül a poénkodas ha kiderül, hogy valaki ekként dolgozik...
2017. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig átvágták, hiszen azt hitte, ez egy valódi munkalehetőség, és elment oda, időt és talán költséget fordított rá, amit senki nem térít meg neki. Ez átvágás.
2017. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Így van ahogy utolsó irja!
2017. máj. 30. 09:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező én férfi vagyok masszőr. Tudod hol néztem állásokat? A proffession.hu ha fürdökbe vagy iylen helyekbe jelentkezel akkor az nem erotikus munka.Jofogas.hu meg ilyeneken viszont kamuak. Amugy én alkalmaznlak téged, ha tényleg értesza masszázshoz, meg különböző technikákhoz uyganis most vettema II. kerületben egy masszázs szalont. ÉÉS most keresek képzett szakembert. Ha érdekel irj rám privátban.
2017. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!