Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napokban lesz az első állásint...

Napokban lesz az első állásinterjúm. Hogyan öltözzek fel és milyen kérdésekre számíthatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ez "csak egy egyszerű" irodai munka lesz/lenne. Végzettség nélkül. Eddig csak egy hétig diákmunkáztam, ez lenne az első komolyabb munkám.

Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire öltözzek ki? Mert én inkább sportosan szeretek öltözni, de azért tornacsukában mégse állíthatok oda. Egy egyszerű vajszínű félcipőre gondoltam, egy fekete nadrágra és egy sima felső vagy kardigán. Ez így jó vagy milyen tanácsokat adnátok?

És tényleg, milyen kérdéseket fognak nekem feltenni? Tudom, van egy csomó ezzel foglalkozó oldal, de azok "komolyabbaknak" (diplomások, felsővezetők) szólnak úgy gondolom.


Válaszokat köszönöm előre is!


20/L


2010. máj. 11. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy hogy öltözz fel, hogy milyen a hely...
2010. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az öltözék jó szerintem, nem kell túlságosan kiöltözni, mert akkor meg bolondnak néznek :)


Az csak tőlük függ, hogy mit kérdeznek. Gondolom mesélned kell magadról egy kicsit, hogy milyen vagy, szoktál e késni, mire vagy képes, mennyit dolgoznál, mennyi fizetésért, mik a hobbiaid, tudsz e gépírni, mik a terveid, mittudomén, ilyesmikre tippelek :)

2010. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tök mindegy, de mondd, hogy egyedülálló vagy nincs komoly kapcsolatod ( nem kérdezhetik, de valószínű megkérdezik - gyerek miatt)
2010. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nézd csak meg azokat az oldalakat, én hasonló munkakörben dolgozom és a interjún sorra megkaptam azokat a kérdéseket, amikről én is azt hittem, hogy inkább felsővezetőknek van kitalálva. Volt egy kombinatorikai feladat is, a végén pedig minden elképzelhető dologra rákérdeztek, hogy értek-e hozzá (a C# programozástól a számítógép bekapcsolásáig).

Sok sikert!

21/L

2010. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!