Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a feladata egy vezető...

Mi a feladata egy vezető gépészmérnöknek? Mennyi megközelítőleg a fizetése?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy vezető gépészmérnök. Olyan van, hogy valaki vezetői pozícióban van (műszaki osztályvezető, projektvezető, csoportvezető), és gépészmérnök végzettsége van alapból. Nem tudom erre gondoltál-e.


A fizetésről nagyon nehéz írni. Függ a szakterülettől, tapasztalattól, cégtípustól. Pl. boschnál már pár év tapasztalattal rendelkező mérnökök is br. 500-600ezer közötti fizetéseket kapnak, gondolhatod hogy egy 5+ év tapasztalattal rendelkező mérnök aki sokat is ér a cégnek kap vagy 1-1,5 mFt bruttót akár. A multi szerintem ilyen, de a határ a csillagos ég. Ha nagyon értesz valamihez, perfekt vagy angolból, tehát te vagy a cég kulcsembere és járod a világod akkor még több is lehet ez a bér.


Állami szférában mint mindig árnyaltabb a helyzet. Ott kezdőknek meg pár év tapasztalattal max br. 300-500ezer közötti kb a bére, és lassabban is emelkedik. Szerintem az ilyen osztályvezetők akik lehetnek akár mérnökök is sem visznek haza bruttó 700-800ezernél többet.


Remélem valaki ír majd konkrét tapasztalatokat is..

2017. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!