Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a fizetéskínálat...

Mennyi lehet a fizetéskínálat egy ilyen álláshirdetésnél?

Figyelt kérdés

Ugyanez vidéken, pl Szeged, Debrecen, Pécs stb?

[link]



2017. márc. 27. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint láthatod az álláshirdetésnél nincs fizetés kínálat, a kérdésed értelmetlen. Egy ilyen megnevezésu munka általában br 400 vagy fölötte, ellenben a munkakör inkább junior kontroller az pedig 2-300 br..
2017. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz kepest, h értelmetlen a kérdésem, megis megvalaszoltad. :) nem azt kerdeztem, h mennyi, hanem, h mennyi lehet?! Koszi a valaszt! :)
2017. márc. 27. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármennyi lehet, válaszolni meg azért válaszoltam, mert tippeltem, hogy mire szerettél volna rákérdezni, valamint mégis csak erről szól az oldal. Ha már kötekeszem, a minimum egy válasz is mellé. :)
2017. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
200-300 bruttó rohadt kevés erre a pozira, inkább nettó ennyi. Vidékről nem tudok nyilatkozni ott lehet reális amit az első írt.
2017. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!