Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet elvárás ennél az...

Hogy lehet elvárás ennél az álláshirdetésnél a miskolci lakhely? És ennél a másiknál hogy lehet előny a debreceni lakhely?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szörnyű.



2016. dec. 11. 11:56
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Ha nem helyi, akkor kötelező az utazási támogatás, ami soktízezer forint plusz kiadást is jelenthet a cégnek. Ezt nyilván nem szeretnék kifizetni. Ha jól tudom, nem legális eleve így hirdetni, pedig az álláskeresőnek is jobb, ha nem fektet bele fölsölegesen energiát és/vagy pénzt egy eleve veszett állásba.
2016. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi abban a szörnyű, hogy helyi lakost keres a cég? Nem akar utazási támogatást fizetni, nem akar olyan munkaerőt, aki állandóan késik a vonat miatt, stb.

A múltkor 3/4 órát késett a kolléganőm a vonat miatt - pedig még hó sincs :-) Mondjuk engem nem zavart, de addig egyedül kellett dolgoznom a közös munkaterületen. Szerencsére Ő jó fej, s nem is úgy áll a munkához, hogy más is odaférjen - így hamar behozta a lemaradást :-)

2016. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Csak nalunk szokas az, hogy nem mozdulnak ez emberek a megszokott lakohelyukrol, oke, 50+-os sajat hazban lako egesz eletuket abban a kis faluban leelo embereknel meg ugy ahogy megertem, hogy nem akar koltozni, habar ha az ehenhalas lenne a kovetkezo havi menu szerintem nincs mas valasztas, mint kozdulni Mucsarocsogerol, ahonnan a postat is kivontak.


A 20-oneveseket viszont vegkepp nem ertem, oke ott nott fel, de ha alat dolgozni kenytelen menni valamerre, mert a TESCO, Audi stb. nem fog gyartosort rakni az Eszaki-kozephegysegbe, de penzugyi elemzoi melo se lesz Borsodnadasdon...


Mellekesen szerintem szornyu ingazni, egesz gyerekkoromban ingaztam, utaltam, mint a xart, most felnottkent meg kozel koltozom a melohelyemhez es minden nap megsporolok kb. 1 orat.

2016. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem irjak le konkretan, de azt se szeretik, ha szobat berel az ember, mert felnek tole, hogy elkoltozik.
2016. dec. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!