Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláskeresési tippeket...

Milyen álláskeresési tippeket tudnátok mondani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves vagyok, pénzügy-számviteli okj végzettségem van eddig 1 évet dolgoztam adminisztrációs területen de úgy néz ki újra álláskereső lettem. Profession, cvonline, jobline, jofogas ezeken szoktam állást keresni, esetleg valami más oldalt tudtok ajánlani? tanácsokat is elfogadok :) köszi

2017. márc. 27. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Tessék, egy álláshirdetés van csak ahol megfelelsz a jelentkezési feltételeknek, az se lesz a tiéd protekció nélkül. A hozzád hasonló végzettségűeket százával képzik évente minden nagyobb városban, beleértve Miskolcot is. Kuka. Irány a betanított munka!

2017. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Hacsak nincs valamelyik állami cégnél ismerősöd, nem fogsz szakmába vágó munkát kapni Miskolcon. Gazdász diplomával is kihívás sokszor.
2017. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezelőtt hogy találtam könnyedén munkát irodába, ha csak betanított munkát lehet ezzel a képesítéssel kapni? 1 hónapja keresek kb 20 helyre jelentkeztem. Betanított munkára menjen akinek 8 általánosa van.
2017. márc. 27. 20:11
 4/19 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi amit küldtél linket találtam egyet amire jelentkeztem :) hátha.
2017. márc. 27. 20:13
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Linkedint is nézd nyugodtan, néha ott is akad középszintű végzettséggel végezhető munka (bár ott inkább több a felsőfokú, de próba szerencse)
2017. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek pénzügyi-számviteli főiskolája van német felsőfokkal, ő sem talál állást, ráadásul Bp-en! Nagyon nehéz!Sok ilyen végzettségű emberke van sajnos.
2017. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit kéne tanulnom? Már jelentkeztem pénzügyi egyetemre :/
2017. márc. 28. 12:40
 8/19 anonim ***** válasza:
Mit mit....szakmunkásból, IT mérnökből és orvosból van hiány. A többi szakma telített. :-(
2017. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
Azért ne vegyétek el a kedvét.. Pénzügy számvitel diplomával kiválóak a lehetőségek. Nyugalom.
2017. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Legrosszabb esetben megyek a Vodafone-hoz hülyéket hallgatni 8 órában :D
2017. márc. 28. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!