Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mennyire gyakori, hogy a...

Az mennyire gyakori, hogy a cégtől valakit elküldenek, akinek kell a munkája, mert találtak másikat, aki jobb?

Figyelt kérdés

Tehát jól végzi a munkáját, nem éri panasz, kell is a cégnek az a munka, amit ő csinál, mindössze csak az történik, hogy valaki más is jelentkezik, és az vagy jobbnak tűnik, vagy ugyanazért a munkáért kevesebb pénzt alkudott ki.

Ilyenért elküldhetnek egy már bevált embert? Lecserélnék egy másikra?



2017. ápr. 6. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg van hirdetve a pozíciója, nyilván okkal történik. Ha meg nem...mégis ki jelentkezik betöltött pozícióra????

Cimbi/ rokon miatt szokott csak ilyesmi előfordulni, de nem a kevesebb fizetésért.

2017. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
van, aki szokott házalni, én is annó próbálkoztam olyan cégnél, ahol nem hirdettek felvételt. bementem személyesen az önéletrajzommal, megmondtam, hogy munkanélküli vagyok jelenleg, és ilyen meg ilyen állások érdekelnének, és ha esetleg valamikor üresedés lenne az adott pozícióban, akkor engem érdekelne.
2017. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Bevált embert nem szokás csak úgy lecserélni ismeretlenre, hacsak tényleg nem egy igazi előrelátható főnyeremény. De akkor meg nem a kevesebb pénz miatt fogják felvenni.
2017. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!