Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogadjam el vagy hagyjam az...

Fogadjam el vagy hagyjam az egészet, mert ennyiért vidéken is tudok dolgozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott az, hogy valahol az ország keleti részében van a lakhelyem.

De számomra Bp-n vannak a lehetőségek a szakmámban. (diplomám van)

Elhelyezkedni nem tudtam eddig (fent voltam ~2 hetet), csak egy lenne, de az egyáltalán nem vág szakmámba:

- próbaidő alatt 600 ft-ot fizetnének

- utána meg 700 ft

- amiért kajakiszolgáló a hely, szerintem 15 óra is előfordulhat egy nap

- nem lennék normálisan bejelentve (kevesebb időre lennék bejelentve, mint amennyit valójában dolgozok)


Ezen a héten kellene eldönteni, hogy érdekel a lehetőség vagy sem.

nem tudom, hogy bírnám-e vagy hogy megfelelnék-e. Lehet, hogy a próbaidő második napján már küldene el valamiféle indokkal.


Bp-n nem megoldott a lakhatásom, ellentétben a vidéki városban.

Szóval, ha elvállalnám a gyorskiszolgálós munkát, még erre is kellene költeni.


2017. ápr. 6. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogadd el. ha kevesebb időre vagy bejelentve, akkor

1.- ha gondol egyet a tulaj és kevesebbet fizet, akkor nem tudsz tenni semmit

2.- ha ne adj Isten megbetegszel, a kevesebb órával bejelentett pénz után kapod a táppénzt

3.- ha elfogadod, magad is cinkosává válsz a csalásnak


"De számomra Bp-n vannak a lehetőségek a szakmámban. (diplomám van) "

ha nem a szakmádban dolgoznál, hanem talpalnál 12-15 órán keresztül, akkor mi értelme?

Lakhatás nem megoldott: albérlet piszok drága - minimum havi 100 ezret elvinne - kivéve, ha vad idegenekkel akarsz egy lakásban/szobában nyomorogni.

Bérlet havi 10 ezer ft - és így tovább...


"Lehet, hogy a próbaidő második napján már küldene el valamiféle indokkal."

Bizony lehet... de az is lehet, hogy a próbaidő végén küldene el, hogy ne kelljen többet fizetnie.

2017. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy nem fogadnám el...

Pont azért csinálhat meg ilyet egy vállalkozó mert még így is van rá jelentkező... és azért vannak és léteznek ilyen munkahelyek...

2017. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

600 ezer és 700 ezer? Mert akkor fogadd el.

Ha 6-700 ft/óra, akkor röhögd őket pofán. Ennél koldulással, utcazenével többet megkeresel.

2017. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!