Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik voltak azok a legnagyobb...

Mik voltak azok a legnagyobb nehézségek egy munkahelyen, amik a legjobban kiakasztottak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig kiakaszt az, hogy egyre több a feladat és a munka, de a fizetés nem emelkedik a munka mennyiségéhez képest.


példával szemléltetem.


fölvesznek betanított munkára bruttó 170e-ért, majd 4 hónap múlva raktárvezető vagyok, 80 milliós raktárkészletet kezelek, teljes belföldi anyagbeszerzéssel.. ugyancsak 170e-ért. Amikor mondom, hogy fizetést kérek.. mert ez felelősségteljesebb munkakör.. akkor jön a kamu "most nem úgy megy a cégnek.. az első 6 hónapban nem adható fizuemelés..nem adhatnak többet mint az előző kollégának"


Aztán amikor fölmondok, akkor boci szemekkel néz rám a főnök, hogy "de mégis mi volt az oka"

2017. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek írsz alá új pozit ha nem arányos a fizetés?!
2017. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az, amikor maga a főnök nem közöl fontos infókat, ezáltal akadályozza, hogy úgy végezzem a munkát, ahogyan ő elvárja. És akkor nem tetszik neki, ha nem úgy van megcsinálva ahogy elképzelte. És hogy szinte nem kommunikál velem semmiről. Csak várja, hogy vajon úgy fogom e megcsinálni vagy végre beleköthet, hogy nem úgy csinálom, mikor el sem mondta. És mikor beleköt, akkor sem mondja el, hogy végülis mit szeretne, csak kritizál, te meg találgass, hogy hátha legközelebb nem köt bele.


Én az ilyet annyira lustának találom, hogy még ahhoz sem veszi az erőt, hogy az elején rendesen betanítson és akkor nincs belőle később feszkó.

2017. ápr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A munkatársam akivel együtt dolgozok már 3 éve, még mindig nem ismeri ki magát a raktárban, nem tudja sok árucikknek a helyét. Állandóan engem kérdezget.

A főnökömnek sokszor fogalma sincs milyen áruk és mikor fognak beérkezni, így amikor beesik egy, rosszabb esetben 3-4 kamion egyszerre, gondolkodhatok, mit hova pakoljak el. Kicsi a raktár.

2017. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!