Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet abból bajom, hogy átlag...

Lehet abból bajom, hogy átlag max. Fél évet dolgozok egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mindig változik, hogy mit akarok csinálni, vagy találok jobban fizetőt.
2017. ápr. 1. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
TB pénzbeli ellátások így kisebbek lehetnek (táppénz, CSED, GYED).
2017. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vree ***** válasza:
89%
Állásinterjún nyilván nem feltétlenül jó pont, ha látják, hogy nem vagy hűséges típus, hiszen a legtöbb helyen hosszú távra is megbízható embert keresnének, de amúgy nincs nagy jelentősége a dolognak. Próbálj előnyt kovácsolni belőle, és az adott új esélyes munkahelyhez legközelebb eső korábbi munkatapasztalatodat kidomborítani.
2017. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, hogy mi a tervezett karrierutad meg milyen munkák ezek. Ha a szalagmunkák között váltogatsz fél évente, meg a kajafutárkodás között, akkor a kutyát nem érdekli.

Egy irodai munkánál viszont engem vezetőkén és HR-esként baromira elgondolkodtatna, ha azt látnám hogy fél évente dobbantasz. Kb. mire rendesen betanítanak és hasznos tudsz lenni, akkor mész el.

2017. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Kétségtelenül hátrány. Én biztos nem vennék fel olyant, akire csak fél évig számíthatok, aztán kezdhetem a munkaerő pótlást elölről. Őszintén, még arra sem venném a fáradtságot, hogy egy válasz e-mailben visszautasítsam.
2017. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!