Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem lenne így...

Mennyi esélyem lenne így pénzügyi területen elhelyezkedni? ("majdnem megszerzett" diploma)

Figyelt kérdés

4 és fél évet jártam egyetemre, de nem sikerült elvégeznem. 180 kreditből 175-öt teljesítettem. Egyetlen egy tantárgyat nem tudtam megcsinálni (3-szor vettem fel simán, meg egyszer dékáni kérvénnyel), és ezért kirúgtak. Pénzügy-számvitel szakon tanultam. A számvitel részét utáltam, a pénzügy áll hozzám közelebb. Angolból felsőfokú nyelvvizsgám van, más nyelvet nem beszélek.

Így szerintetek van valamennyi esélyem pénzügyi területen dolgozni?


2017. ápr. 12. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Pénztárosnak elmehetsz...


Egy diploma vagy van vagy nincs, senkit nem érdekel, hogy csak 1 kredit hiányzott a megszerzéséhez. Ez van.

2017. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
És a pénzügynek mégis melyik területén szeretnél dolgozni?
2017. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Újrajelentkezel, beszámíttatod a krediteket, és megcsinálod azt az 1 tárgyat. Vagy egy másik egyetem ugyanezen szakára, ahol eléggé hasonló a tanterv. 175 kreditet én nem hagynék veszni.
2017. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez így van ahogy leírtad akkor újrajelentkezel, elfogadtatod a tárgyaidat, megírod a diplomamunkát és készen vagy. Olyan meg nincs hogy majdnem diplomás. Vagy van, vagy nincs.
2017. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!