Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT gyakornoki fizetések?

IT gyakornoki fizetések?

Figyelt kérdés

GE Healthcare vagy Digitál részlegénél mennyi a reális gyakornoki fizetés?

Bármelyik másik cégtől is érdekel ha van IT gyakornoki fizetésekről infótok.


(eddig GE-től halottam a legalacsonyabb számokat de csak pletyka szintjén szóval érdekelne konkrét tapasztalat is)



2017. ápr. 13. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

" Tudni kell hogy a Nokia most hirtelen akar 2000 főt felvenni (ha jól tudom) szóval ez minőségi programozókkal csak úgy oldható meg ha sokat ígérnek"


Oké de attól még 600-at még jópár senior is megirigyelné.

2017. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Bruttóban maximum. A nettó az kizárt.
2017. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nettó 580K gyakornokként.. lol. Szerintem jelezni akarták, hogy a jövőben gondolj rájuk miután valahol máshol szereztél kb 3 év tapasztalatot.
2017. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én mielőtt kiírtam ezt a krédést még azt hittem hogy csak egy kicsit vagyok félreinformálva de mostanra már teljesen.

Sokmindent olvastam már az IT-s fizetésekről , de akkor szerintetek mi a reális bér gyakornok, junior és késöbb senior programozóként ha én pl már most tudok pythonban,c++ és kicsit java-ban programozni és most kezdtem el magamtól tanulgatni big data-t és Artificial Intelligence-et/és/data sciencet?


(ja és persze bionikusként a orvosi és kémiai tudásom is van de az még fabatkát sem ér , kivéve ha nem épp az MTA-nak dolgozok. de ez nem tudom ér-e valamit a HR-es előtt)

2017. ápr. 17. 21:06
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ismerősöm is úgy csinálta, hogy 1 évet gyakornokoskodott ilyen 80-100 ezer Ft-ért. Nem a pénz volt a lényeg, hanem a programozási ismeretek összeszedése.


Utána papírral együtt, 1 év programozási tapasztalattal elhelyezkedtek 230-300 nettó körül. A nagyobbik szám az egyértelműen Budapestre vonatkozik.

De majd biztos kapsz még hozzáértőbb válaszokat is.

2017. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja egyetértek az előzővel.

Egyébként a GE jól mutat az önéletrajzban.

2017. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Egyébként a GE jól mutat az önéletrajzban."


Akiknek a recruiter elküldi a CV-t azok tudni fogják hogy a Váci úti SSC-ben dolgozott, ami mégsem egy site. Akkor már BP, Voda, Bosch sokkal jobb.

2017. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

" Váci úti SSC-ben dolgozott"


Az ugye megvan, hogy a Váci Greens 3 épületből áll. (most épül a 4.) És ebből az A épületben van SSC. De pl a GE HC a C épületben van. Ugyanakkor úgy hívják, hogy magyarországi site.

2017. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Akkor már BP, Voda, Bosch sokkal jobb."


Érdekes de ezt a választ pontosan ebben a szerkezetben olvastam több helyen . Olyan mintha valamelyik irodának kiadták volna hogy ezeket a cégeket kell felhipeolni. De persze lehet hogy csak véletlen egybeesés :)

Amúgy a Voda-ról kifejezetten rossz véleményeket olvastam és a legtöbb tekintettben a Bosch is bőven átlagos.

2017. máj. 2. 01:54
 20/22 anonim ***** válasza:
Bosch mint jó ? :D Na ne viccelj.
2017. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!