Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, mit jelent a pedagógusi bértáblában a végzettség alapján való számolás?

Figyelt kérdés

Mi az, hogy középfok, felsőfok meg mesterfokozat? Tanárnak nem csak az mehet, aki elvégzi az osztatlan képzést? Az meg mesterfokozat, nem?

Valaki leírná nekem, hogy is van ez, hogyan működik ez?



2017. ápr. 15. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak a tanárok keresnek a pedagógusi bértábla szerint.

Nem csak az elmúlt pár évben végeztek tanárok, hanem akkor is, amikor nem volt alap- és mesterfokozat.

2017. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha például egy nemrég egyetemen végzett, 12 féléves képzésben tanult tanárról beszélünk, akkor ő mesterfokozati fizetést kap?
2017. ápr. 16. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2017. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Van valami a portfólió elkészítésével is, az is belejátszik a beosztásba, de azt pontosan nem tudom, hogy hogyan.
2017. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már világos.
2017. ápr. 16. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

"És ha például egy nemrég egyetemen végzett, 12 féléves képzésben tanult tanárról beszélünk, akkor ő mesterfokozati fizetést kap?" --- A pontos válasz NEM!


1982-től tanító kollégám, mestertanárként is kevesebbet kap.

2017. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ennél az van, hogy egyetemet végzett pedagógus mesterfokozatban kapja, akkor most mi van?

2017. ápr. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!