Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra kérnek egy...

Állásinterjúra kérnek egy oldalt az 5 éves céljaimról. Írhatok magánjellegű célokat is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

inkább a szakmai célokra kiváncsiak, max 10%-át írd a magánjellegűekről szerintem

22L

2010. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Hogyan képzeli el magát 5 év múlva?

- A te székedben ülve, b@zmeg, mikor hozod nekem a kávét...


Na, hát valami ilyet. Vagy ne :)

2010. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké a szakmai cél, csak egy oldalon keresztül, mindezt egy asszisztensi pozícióra.

Kicsit viccesnek érzem. :)

2010. máj. 13. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ne írj annyit. Aztán majdcsak észreveszik magukat, ha más se tud többet. Akinek túl nagy céljai vannak, azt meg azért nem veszik fel, mert vagy odébbáll, vagy kitúrja azt, aki felvette.
2010. máj. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van túl sokat nem érdemes írni!

írj szép nagy betűkkel, szellősen, kézzel!

2010. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakmai célok közé mindenképp írj oda minél több tanulással kapcsolatos dolgot (szeretném letenni az olasz nyelvvizsgát, szeretném elvégezni levelezőn a ... szakot, szeretnék megtanulni didgeridoo-zni), de magánjellegűt is érdemes, lehetőleg valami egyedit, mert a hr-es így emlékezni fog majd rád (szeretném megtalálni végre életem párját :D )
2010. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!