Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomával fogok egy gyári...

Diplomával fogok egy gyári operátori munkakörre interjúra menni, jobb munka híján. Mit mondjak a felvételin? Kamuzzak hogy ez álmaim munkahelye? Vagy legyek őszinte, hogy csak kényszerűségből válalom el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
ne említsd a diplomát, és nem kell kamuzni, senki nem gondolja, hogy bárkinek is álmai munkahelye a sor, viszont a kényszerűség sem jó duma, mert akkor tudják, hogy 2 perc múlva lelépsz
2017. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
egyébként a legtöbb gyári melónál valamilyen csoportos interjú van, szóval nem kell aggódni, hogy ott órákat boncolgatják majd a motivációd
2017. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Mond azt hogy büfészakos diplomád van! Senki nem fog csodálkozni, hogy földrajz szakkal például gyári munkára mész.
2017. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Bármilyen állásinterjúra mész kamuzni kell. Az interneten ezer helyen le vannak írva a típus kérdések és az elvárt válaszok. Ha az igazat mondod, nem vesznek fel.

pl.

Miért akar váltani ?

- Mert egy barom a főnököm / Új kihívásokat keresek

Miért pont nálunk szeretne dolgozni ?

- Mert ti hirdettek én meg állást keresek / Régi vágyam, hogy egy ilyen ismert multinacionális cég csapatában dolgozzam.

Milyen ön számára az ideális munkahely ?

Utálok dolgozni b..meg, koktélt kortyolni a tengerparton / Egy sikeres csapatban dogozni a vállalati célok eléréséért.

Stb...

2017. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Bakker egy minőség ellenőri állásinterjún tőlem ilyeneket kérdeztek, hogy mi a legnagyobb erősségem és gyengeségem.. hát majdnem úgy volt, hogy kijövök onnan. Tesztelgessék az anyjukat :))
2017. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
73%
Diplomásként lehetne már egy kicsit több eszed annál hogy "kamuzzam hogy ez álmaim munkahelye".
2017. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ezeket a baromsagokat miert kerdezgetik egy gyartosori allasnal? Meg miert szamit hogy valakinek diplomaja van, nem mindegy tulajdonkeppen? Nem is ertem, hogy nev, szuletesi ido, lakhely kivetelevel miert is akarnak toibbet tudni az emberrol.
2017. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is diplomás vagyok, és most vettek fel operátori munkára. Nincs más lehetőség a környéken..

Az interjún azt mondtam, hogy nem tudok elhelyezkedni a szakmámban, és kell a pénz. Ennyi. Nem firtatták tovább.

Senki se azért megy gyárba dolgozni, mert az lenne az "álmai munkahelye".

2017. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eppen le is lehet tagadni a diplomat, ha nagyon tulkepzettnek gondolod magad es kell a penz.


Ezek a kerdesek, amelyek fentebb emlitettetek, nem fizikai/gyartosori pozicioknal hasznalatosak.

2017. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!