Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos! Diákmunka, egyetem...

Fontos! Diákmunka, egyetem mellett. Hogyan?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, ha minden jól megy jövőre kezdem az egyetemet állami támogatással.

Azonban a szüleim nem milliomosok, valamennyivel hozzá tudnak járulni az önálló életemhez(óriási szerencsém van, hogy két barátnőmmel albérletben tudunk majd lakni,egy ismerősnek köszönhetően, ez most nem lényeg)

Tehát egyetem mellett nyilván dolgozni szeretnék, a szüleimnek sem szeretnék teher lenni az 5 éves húgom mellett.

A diákmunkáról sok rosszat hallottam, nyaranta én is dolgoztam, bár akkor azért, hogy a Szigetre el tudjak menni. Sok a kihasználás.

Tehát gondoltam a részmunkaidő talán jobb lehetőségeket kínál.

Tudtok esetleg olyan helyeket ajánlani Pesten és Szegeden(ezt jelöltem másodiknak) ahol rendes fizetés mellett normálisan megbecsülik az embert?

Illetve alap dolgokat le tudtok írni nekem ezzel kapcsolatban, esetleg tapasztalatok? Elég új nekem ez.

(Jól beszélek nyelveket)



2017. ápr. 20. 15:28
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Milyen munka erdekel? Mikor szeretnel kezdeni?

2017. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én végig dolgoztam egyetem mellett, semmi baj nem volt a diák munkával. Az igaz, hogy meggazdagodni nem lehet belőle, de pont a diák szövetkezet miatt védve van a s*gged, nem nagyon fordulnak elő törvénytelenségek.
2017. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!