Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt angliai raktárban...

Van itt angliai raktárban dolgozó személy?

Figyelt kérdés

Kellene nekem valaki, akinek van türelme megválaszolni a kinti élettel és munkával kapcsolatos kérdéseimet. Egy barátnőmmel szeretnénk kint dolgozni/élni, és bár már kommisszióztunk, nem tudom, kint mire lehet számítani ezen a téren - például ezt a headsetes szedést nem nagyon értem, hogy működik. Tudunk alapszinten angolul, de még sose használtuk a nyelvet élesben, emiatt tartok a headsettől. Persze most nagyon belehúztunk, próbálunk angolul beszélgetni, fordítani, olvasni, stb, hogy ne essünk kint pofára az interjúkon. Azt is olvastam, hogy van munkavédelmi oktatás, aminek a tesztjén szintén el lehet vérezni, ami elég gáz lenne ugye, mert a pénz, amit kivisz magával az ember, gondolom pikk-pakk felélhető, még ha több száz ezrekről is beszélünk. Az oktatással kapcsolatban az érdekelne, mennyire nehéz az azt követő teszt, hogy így el lehet rajta hasalni... Tudom, itthon miből áll egy raktáros felvilágosítás, de kint...? Még ezeken kívül is lennének kérdéseim, például hogy tényleg szívás-e a tisztálkodás, meg ilyen apróságok, hogy tudjam, mire lehet számítani. Pár hónap múlva szeretnénk elindulni, mert addigra lesz meg a szükséges pénz, meg a papírmunkára is ráállunk. Na meg ki milyen interjúkérdésekbe futott bele? Tényleg csak olyan írjon, aki jóindulattal felel, és nem ellenségeskedve, támadóan. Tudom, tudom, a kinti élet nehéz, nem mézeskalácsból van a kerítés, stb, stb. Olvastam neten beszámolókat, de sok kérdésem így is megválaszolatlan maradt.


Köszönöm, ha valaki időt szán rám. :)


2017. ápr. 23. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemmeglepő módon helyről helyre változik.

Viszont Angliát meggondolnám a helyetekbe vagy legalább is amíg letisztul mit is akarnak ezzel a kiválással.


Azért ha akarsz kérdez én meg próbálok válaszolni.

Privátba ha lehet.

2017. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!